1 (1).JPG
24.01.2023

Ostatnie wydarzenia w Gminnym Ośrodku Kultury

Tegoroczny koncert noworoczny odbył się w bardzo ciepłej i radosnej atmosferze. Sala pękała w szwach, a podziwu publiczności nie było końca. Wydarzenie stanowi wspaniałe podsumowanie kolejnego roku funkcjonowania Klubu Małego Melomana, ale również ogromu pracy i zaangażowania, którą nasi podopieczni wkładają w szlifowanie swoich talentów. Jeszcze raz serdecznie gratulujemy młodym tancerzom, wokalistom i instrumentalistom – to był wspaniały czas! Młodym artystom życzymy wielu sukcesów w Nowym, 2023 Roku.

 

Wczorajszy wieczór w Gminnym Ośrodku Kultury w Pomiechówku przepełniony był poezją i muzyką. To wszystko za sprawą spektaklu "Poezja jest tajemnicą". Za refleksyjność i wszystkie wzruszenia dziękujemy wspaniałej młodzieży z Zespołu Szkół Ponadpodstawowych w Pomiechówku. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z niezwykle poruszającego spektaklu muzyczno-poetyckiego, który wyreżyserowała niezastąpiona Pani Magdalena Buczek. Całe przedsięwzięcie zostało zorganizowane w szczytnym celu – aby wesprzeć Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy.

foto: Sylwia Ciuchta (GOK)
tekst: Sylwia Ciuchta (GOK)

Inne aktualności

Więcej  aktualności o: Przejdź do strony z aktualnościami
 • maszty_p.jpg
  09.04.2024
  Wyniki wyborów samorządowych
  Szanowni mieszkańcy, znamy już wyniki tegorocznych wyborów samorządowych. Serdecznie gratulujemy nowo wybranemu wójtowi, członkom rady gminy i powiatu. Życzymy owocnej współpracy na rzecz wszystkich mieszkańców gminy. Dziękujemy wszystkim, którzy poszli na wybory i wykazali się postawą obywatelską.
 • kartka do gazet D.jpg
  29.03.2024
  Życzenia Wielkanocne
  Niech nadchodzące święta Wielkiej Nocy przyniosą same piękne chwile. Niech w naszych domach rozgości się duchowa radość, płynąca z wydarzeń wielkanocnego poranka. Zdrowia, pokoju i wspaniałych spotkań przy świątecznym stole w gronie bliskich osób życzy pomiechowski samorząd.
 • IMG_7142.JPG
  28.03.2024
  Informator wyborczy
  Już niedługo kolejne święto demokracji - 7 kwietnia w całej Polsce odbędą się powszechne wybory samorządowe. Lokale wyborcze będą otwarte od g. 7:00 do g. 21:00. Tego dnia gminna komunikacja lokalna będzie kursowała według niedzielnego rozkładu, a  kursy realizowane będą bezpłatnie dla wszystkich użytkowników.