1 (1).JPG
24.01.2023

Ostatnie wydarzenia w Gminnym Ośrodku Kultury

Tegoroczny koncert noworoczny odbył się w bardzo ciepłej i radosnej atmosferze. Sala pękała w szwach, a podziwu publiczności nie było końca. Wydarzenie stanowi wspaniałe podsumowanie kolejnego roku funkcjonowania Klubu Małego Melomana, ale również ogromu pracy i zaangażowania, którą nasi podopieczni wkładają w szlifowanie swoich talentów. Jeszcze raz serdecznie gratulujemy młodym tancerzom, wokalistom i instrumentalistom – to był wspaniały czas! Młodym artystom życzymy wielu sukcesów w Nowym, 2023 Roku.

 

Wczorajszy wieczór w Gminnym Ośrodku Kultury w Pomiechówku przepełniony był poezją i muzyką. To wszystko za sprawą spektaklu "Poezja jest tajemnicą". Za refleksyjność i wszystkie wzruszenia dziękujemy wspaniałej młodzieży z Zespołu Szkół Ponadpodstawowych w Pomiechówku. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z niezwykle poruszającego spektaklu muzyczno-poetyckiego, który wyreżyserowała niezastąpiona Pani Magdalena Buczek. Całe przedsięwzięcie zostało zorganizowane w szczytnym celu – aby wesprzeć Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy.

foto: Sylwia Ciuchta (GOK)
tekst: Sylwia Ciuchta (GOK)

Inne aktualności

Więcej  aktualności o: Przejdź do strony z aktualnościami
 • warszawska_syrenka.jpg
  28.03.2023
  46. edycja konkursu recytatorskiego Warszawska Syrenka
  Zapraszamy do wzięcia udziału w 46. edycji Konkursu Recytatorskiego Warszawska Syrenka organizowanego przez Mazowiecki Instytut Kultury w Warszawie. W konkursie mogą wziąć udział dzieci i młodzież ze szkół podstawowych z województwa mazowieckiego. Eliminacje w Gminnym Ośrodku Kultury odbędą się 4 kwietnia od godziny 9:00 w sali teatralno-kinowej.
 • ZZK_8229.jpg
  28.03.2023
  Dzień otwarty w Zespole Szkół Ponadpodstawowych
  Wszystkich ósmoklasistów serdecznie zapraszamy 20 kwietnia do udziału w dniu otwartym w naszym Zespole Szkół Ponadpodstawowych. Będzie to doskonała okazja, aby zobaczyć szkołę, poznać jej ofertę edukacyjną, a przede wszystkim porozmawiać z kolegami i koleżankami, którzy do niej uczęszczają.
 • 28.03.2023
  Warsztaty wielkanocne w sołectwach
  W sołectwach trwają obecnie wielkanocne warsztaty, kierowane w stronę wszystkich mieszkańców. Ich celem jest integracja społeczności sołeckich oraz kultywowanie tradycji świątecznych w duchu wielopokoleniowości. Podczas warsztatów nie brakuje twórczej pracy. Uczestnicy tworzą wielkanocne stroiki, palmy, zdobią wydmuszki, a także wypiekają mazurki i faszerują jajka.