patio konkurs w.jpg
08.11.2023

Konkurs na projekt zagospodarowania terenu zielonego w Szkole Podstawowej im. gen. Wiktora Thommée

Serdecznie zachęcamy uczniów klas 4-8 ze Szkoły Podstawowej w Pomiechówku do wzięcia udziału w konkursie wójta gminy Pomiechówek na projekt zagospodarowania terenu zielonego – szkolnego patio.

Chcemy, aby teren zielony przy szkole stał się miejscem integracji społeczności szkolnej, zaprojektowanym wedle oczekiwań tych, którzy będą spędzać w niej jak najwięcej czasu – uczniów.

Szczegółowe wytyczne dotyczące pracy konkursowej zawarte są w pkt. VI regulaminu, który załączamy poniżej wraz ze wzorem formularza zgłoszeniowego oraz poglądową mapką terenu patio przeznaczonego pod projekt.

Na zgłoszenia czekamy do 5 stycznia 2024 r. Powodzenia!

patio konkurs w.jpg [391.90 KB]

 

Inne aktualności

Więcej  aktualności o: Przejdź do strony z aktualnościami
 • ZAN_2081.jpg
  13.06.2024
  Debata o bezpieczeństwie
  Komenda Powiatowa Policji w Nowym Dworze Mazowieckim zaprasza na debatę społeczną poświęconą bezpieczeństwu na terenie powiatu nowodworskiego. W naszej gminie spotkanie odbędzie się we wtorek 18 czerwca o g. 10:00 w budynku kina przy ul. Kilińskiego 1. Serdecznie zapraszamy!
 • maszty_p.jpg
  13.06.2024
  Trwające nabory i konkursy na wolne stanowiska pracy
  Do 24 czerwca trwa nabór na wolne samodzielne stanowisko ekodoradcy w naszym urzędzie. Równolegle wójt gminy ogłosił konkurs na stanowisko dyrektora Gminnego Ośrodka Kultury. Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do wzięcia udziału w naborach!
 • IMG_7142.JPG
  10.06.2024
  Wybory do Parlamentu Europejskiego - wyniki
  Wybory do Parlamentu Europejskiego za nami - przedstawiamy jak rozłożyły się głosy w gminie Pomiechówek. Frekwencja wyniosła 45,31% i była drugą najwyższą w naszym powiecie! Gratulujemy wszystkim, którzy poszli na wybory i oddali swój głos.