patio konkurs w.jpg
08.11.2023

Konkurs na projekt zagospodarowania terenu zielonego w Szkole Podstawowej im. gen. Wiktora Thommée

Serdecznie zachęcamy uczniów klas 4-8 ze Szkoły Podstawowej w Pomiechówku do wzięcia udziału w konkursie wójta gminy Pomiechówek na projekt zagospodarowania terenu zielonego – szkolnego patio.

Chcemy, aby teren zielony przy szkole stał się miejscem integracji społeczności szkolnej, zaprojektowanym wedle oczekiwań tych, którzy będą spędzać w niej jak najwięcej czasu – uczniów.

Szczegółowe wytyczne dotyczące pracy konkursowej zawarte są w pkt. VI regulaminu, który załączamy poniżej wraz ze wzorem formularza zgłoszeniowego oraz poglądową mapką terenu patio przeznaczonego pod projekt.

Na zgłoszenia czekamy do 5 stycznia 2024 r. Powodzenia!

patio konkurs w.jpg [391.90 KB]

 

Inne aktualności

Więcej  aktualności o: Przejdź do strony z aktualnościami
 • IMG_6844.JPG
  20.02.2024
  Nabory do placówek edukacyjnych z terenu gminy
  Informujemy, że ruszyły nabory do placówek edukacyjnych – szkół i przedszkoli z terenu naszej gminy. Od 19 lutego składamy wnioski o kontynuacji wychowania przedszkolnego, od 26 lutego wnioski o chęci rozpoczęcia uczęszczania do przedszkoli i klas pierwszych szkół podstawowych.
 • IMG_6034.JPG
  16.02.2024
  Nowy rozkład Komunikacji Lokalnej od 19 lutego
  Od poniedziałku, 19 lutego 2024 roku będzie obowiązywał nowy rozkład kursów Komunikacji Lokalnej gminy Pomiechówek. Przedstawiamy tabele rozkładów linii.
 • 07.02.2024
  Stypendia Wójta Gminy Pomiechówek przyznane!
  Wraz z końcem semestru nadszedł w szkołach czas na podsumowanie wyników pracy uczniów. Dziś po raz jedenasty wójt gminy Dariusz Bielecki wręczał stypendia dla najlepszych z nich uczących się w pomiechowskich placówkach.