DSC07528_N_DxO.jpg
06.12.2022

Jubileusz Złotych Godów

27 listopada miała miejsce wyjątkowa uroczystość - w sali Centrum Integracji Społecznej spotkaliśmy się z parami małżeńskimi, które odchodziły w tym roku jubileusz Złotych Godów. W tym roku medale zostały przyznane 16 parom z terenu naszej gminy. Szanownych jubilatów na uroczystości powitała kierownik Urzędu Stanu Cywilnego Justyna Oczak-Gajewska, wyrażając uznanie dla wytrwałości podczas wspólnie przeżytych lat. O muzyczną oprawę zadbał niezastąpiony zespół seniorów DESA działający przy Gminnym Ośrodku Kultury. Następnie gratulacje i życzenia dla zebranych przekazał wójt Dariusz Bielecki, rozpoczynając ceremonię wręczenia medali.

Tegoroczny jubileusz obchodzili:

 1. Zofia i Jan Błońscy
 2. Mirosława i Henryk Strzelczak
 3. Krystyna i Mieczysław Burdz
 4. Teresa i Zygmunt Głogowscy
 5. Barbara i Krzysztof Jędrzejewscy
 6. Teresa i Roman Milewscy
 7. Małgorzata i Franciszek Parandyk
 8. Krystyna i Stanisław Rudniccy
 9. Wanda i Zbigniew Słowik
 10. Zofia i Henryk Sosnowscy
 11. Jadwiga i Jan Suscy
 12. Bożenna i Stanisław Wilczak
 13. Krystyna i Janusz Orzechowscy
 14. Hanna i Konrad Świerczewscy
 15. Barbara i Włodzimierz Gołaszewscy
 16. Bogumiła i Alojzy Kurpiewscy

 

Gratulujemy tegorocznym jubilatom i życzymy kolejnych wspólnie spędzonych lat w zdrowiu i pomyślności.

 

Inne aktualności

Więcej  aktualności o: Przejdź do strony z aktualnościami
 • 1 (1).JPG
  24.01.2023
  Ostatnie wydarzenia w Gminnym Ośrodku Kultury
  W ostatnich dniach sala teatralno-kinowa pękała w szwach. To wszystko za sprawą niezwykle utalentowanej młodzieży z naszej gminy. W sobotnie południe Klub Małego Melomana podsumował kolejny rok funkcjonowania podczas koncertu noworocznego. W poniedziałkowe popołudnie młodzież z Zespołu Szkół Ponadpodstawowych zabrała nas w świat poezji. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z obu wydarzeń!
 • TLO_1_allegro.jpg
  24.01.2023
  Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra ponownie!
  Już 29 stycznia 2023 roku Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra po raz 31. Tegoroczna zbiórka charytatywna pod hasłem „Chcemy wygrać z sepsą! Gramy dla wszystkich – małych i dużych” przeznaczona zostanie na zakup sprzętu do szybkiej identyfikacji bakterii, którymi zakażenie może doprowadzić do sepsy.
 • ZAN_5005.jpg
  19.01.2023
  Ostatnia szansa na złożenie wniosku o zakup preferencyjny węgla
  Informujemy, że składanie wniosków o zakup preferencyjny węgla trwa jedynie do końca stycznia.