IMG_0073.JPG
05.05.2023

Jesteśmy na facebooku!

Z radością informujemy, że otworzyliśmy nasz urzędowy profil na facebooku. Można nas już wyszukać po haśle „Gmina Pomiechówek” lub przejść na nasz profil bezpośrednio za pomocą linku: https://www.facebook.com/GminaPomiechowek.

W naszej działalności na facebooku skupimy się na publikowaniu aktualności z życia gminy oraz dyskusji w komentarzach. Dowiecie się o remontach, zmianach organizacji ruchu, nowych inwestycjach i wydarzeniach. Część informacji pomoże w codziennym życiu – na przykład komunikat o zmianie organizacji ruchu, a część może być dobrą okazją do rozpoczęcia dyskusji na dany temat.

Zachęcamy  do aktywności i wyrażania swoich opinii pamiętając o kulturze wypowiedzi. Poniżej zamieszczamy zasady, które obowiązują na naszym profilu:

 1. Zabrania się umieszczania nieprawdziwych lub niekompletnych treści (tzw. „fake newsów”).
 2. Zabrania się zamieszczania treści o charakterze komercyjnym, reklamowym lub niezwiązanych z głównym celem profilu.
 3. Gmina zastrzega sobie prawo do usunięcia lub ukrycia wpisów zawierających treści, co do których występować mogą zastrzeżenia co do zgodności z prawem, przyjętymi normami i zasadami współżycia społecznego.
 4. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za dostarczanie treści naruszających prawa osób trzecich, ich dobra osobiste oraz prawa własności intelektualnej.
 5. Gmina nie ponosi odpowiedzialności za niezgodne z prawem korzystanie z profilu. Użytkownik ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie treści.

Profil jest prowadzony przez Wydział Komunikacji Społecznej i Informacji Urzędu Gminy Pomiechówek.

Inne aktualności

Więcej  aktualności o: Przejdź do strony z aktualnościami
 • maszty_p.jpg
  09.04.2024
  Wyniki wyborów samorządowych
  Szanowni mieszkańcy, znamy już wyniki tegorocznych wyborów samorządowych. Serdecznie gratulujemy nowo wybranemu wójtowi, członkom rady gminy i powiatu. Życzymy owocnej współpracy na rzecz wszystkich mieszkańców gminy. Dziękujemy wszystkim, którzy poszli na wybory i wykazali się postawą obywatelską.
 • kartka do gazet D.jpg
  29.03.2024
  Życzenia Wielkanocne
  Niech nadchodzące święta Wielkiej Nocy przyniosą same piękne chwile. Niech w naszych domach rozgości się duchowa radość, płynąca z wydarzeń wielkanocnego poranka. Zdrowia, pokoju i wspaniałych spotkań przy świątecznym stole w gronie bliskich osób życzy pomiechowski samorząd.
 • IMG_7142.JPG
  28.03.2024
  Informator wyborczy
  Już niedługo kolejne święto demokracji - 7 kwietnia w całej Polsce odbędą się powszechne wybory samorządowe. Lokale wyborcze będą otwarte od g. 7:00 do g. 21:00. Tego dnia gminna komunikacja lokalna będzie kursowała według niedzielnego rozkładu, a  kursy realizowane będą bezpłatnie dla wszystkich użytkowników.