IMG_0073.JPG
05.05.2023

Jesteśmy na facebooku!

Z radością informujemy, że otworzyliśmy nasz urzędowy profil na facebooku. Można nas już wyszukać po haśle „Gmina Pomiechówek” lub przejść na nasz profil bezpośrednio za pomocą linku: https://www.facebook.com/GminaPomiechowek.

W naszej działalności na facebooku skupimy się na publikowaniu aktualności z życia gminy oraz dyskusji w komentarzach. Dowiecie się o remontach, zmianach organizacji ruchu, nowych inwestycjach i wydarzeniach. Część informacji pomoże w codziennym życiu – na przykład komunikat o zmianie organizacji ruchu, a część może być dobrą okazją do rozpoczęcia dyskusji na dany temat.

Zachęcamy  do aktywności i wyrażania swoich opinii pamiętając o kulturze wypowiedzi. Poniżej zamieszczamy zasady, które obowiązują na naszym profilu:

 1. Zabrania się umieszczania nieprawdziwych lub niekompletnych treści (tzw. „fake newsów”).
 2. Zabrania się zamieszczania treści o charakterze komercyjnym, reklamowym lub niezwiązanych z głównym celem profilu.
 3. Gmina zastrzega sobie prawo do usunięcia lub ukrycia wpisów zawierających treści, co do których występować mogą zastrzeżenia co do zgodności z prawem, przyjętymi normami i zasadami współżycia społecznego.
 4. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za dostarczanie treści naruszających prawa osób trzecich, ich dobra osobiste oraz prawa własności intelektualnej.
 5. Gmina nie ponosi odpowiedzialności za niezgodne z prawem korzystanie z profilu. Użytkownik ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie treści.

Profil jest prowadzony przez Wydział Komunikacji Społecznej i Informacji Urzędu Gminy Pomiechówek.

Inne aktualności

Więcej  aktualności o: Przejdź do strony z aktualnościami
 • 02.06.2023
  Umowa na przebudowę gminnych dróg podpisana
  W ciągu najbliższych 13 miesięcy zbudujemy i przebudujemy 25 odcinków gminnych dróg o łącznej długości 9,9 km. 1 czerwca wójt gminy Dariusz Bielecki podpisał umowę na realizację zadania z wykonawcą - firmą INFRASTRUKTURA BUD-59 Sp. z o.o. z Warszawy.
 • 348819027_481866650772105_7750291780688544285_n.jpg
  29.05.2023
  Kulturalny dzień dziecka - zapraszamy
  Serdecznie zapraszamy na Kulturalny Dzień Dziecka, w ramach którego odbędzie się ekologiczny piknik rodzinny. Spotykamy się już w najbliższą niedzielę 4 czerwca o g. 15 w kompleksie sportowo-rekreacyjnym przy ulicy Sportowej. Nie zabraknie występów wokalnych, pokazów tanecznych, a także potężnej dawki wiedzy o środowisku, ekologii i działaniach jakie możemy podejmować na co dzień, aby jeszcze bardziej zadbać o otaczającą nas przyrodę.
 • A3-23-9.png
  08.05.2023
  Spotkanie o baśniach z Joanną Piekarską
  Biblioteka Publiczna gminy Pomiechówek serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych, w szczególności rodziców, dziadków, opiekunów i nauczycieli do wzięcia udziału w spotkaniu poświęconym baśniom, ich genezie oraz wartościom jakie ze sobą niosą. Widzimy się już w sobotę, 13 maja o godzinie 13.00 w sali konferencyjnej na drugim piętrze biblioteki, przy ul. Jana Kilińskiego 3.