IMG_0073.JPG
05.05.2023

Jesteśmy na facebooku!

Z radością informujemy, że otworzyliśmy nasz urzędowy profil na facebooku. Można nas już wyszukać po haśle „Gmina Pomiechówek” lub przejść na nasz profil bezpośrednio za pomocą linku: https://www.facebook.com/GminaPomiechowek.

W naszej działalności na facebooku skupimy się na publikowaniu aktualności z życia gminy oraz dyskusji w komentarzach. Dowiecie się o remontach, zmianach organizacji ruchu, nowych inwestycjach i wydarzeniach. Część informacji pomoże w codziennym życiu – na przykład komunikat o zmianie organizacji ruchu, a część może być dobrą okazją do rozpoczęcia dyskusji na dany temat.

Zachęcamy  do aktywności i wyrażania swoich opinii pamiętając o kulturze wypowiedzi. Poniżej zamieszczamy zasady, które obowiązują na naszym profilu:

 1. Zabrania się umieszczania nieprawdziwych lub niekompletnych treści (tzw. „fake newsów”).
 2. Zabrania się zamieszczania treści o charakterze komercyjnym, reklamowym lub niezwiązanych z głównym celem profilu.
 3. Gmina zastrzega sobie prawo do usunięcia lub ukrycia wpisów zawierających treści, co do których występować mogą zastrzeżenia co do zgodności z prawem, przyjętymi normami i zasadami współżycia społecznego.
 4. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za dostarczanie treści naruszających prawa osób trzecich, ich dobra osobiste oraz prawa własności intelektualnej.
 5. Gmina nie ponosi odpowiedzialności za niezgodne z prawem korzystanie z profilu. Użytkownik ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie treści.

Profil jest prowadzony przez Wydział Komunikacji Społecznej i Informacji Urzędu Gminy Pomiechówek.

Inne aktualności

Więcej  aktualności o: Przejdź do strony z aktualnościami
 • park_biegi_72_dpi_fot_Katarzyna_Leszczynska004-DSC_8182-3.jpg
  13.09.2023
  Pomiechowskie przełaje
  30 września zapraszamy na coroczny bieg Warsa i Sawy. Startujemy o godzinie 11 w kompleksie leśno-rekreacyjnym przy ul. Nasielskiej 1B.
 • IMG_3898.jpg
  11.09.2023
  Gminno-parafialne Dożynki za nami
  Druga niedziela września to już tradycyjnie gminno-parafialne święto plonów. Tegoroczne Dożynki, które przypadły 10 września, miały jak zwykle uroczystą oprawę.
 • IMG_3682.JPG
  04.09.2023
  Witaj szkoło!
  Pomimo wakacji przedłużonych o 3 dni początek roku szkolnego musiał nadejść. Dziś, 4 września 1 711 uczniów z pomiechowskich placówek edukacyjnych dzielnie ruszyło na rozpoczęcie roku szkolnego.