05.02.2024

Bal Karnawałowy 2024

Do historii przeszedł tegoroczny Bal Karnawałowy organizowany przez wójta gminy Dariusza Bieleckiego we współpracy z Pomiechowskim Przedsiębiorstwem Wielobranżowym WKRA oraz Gminnym Ośrodkiem Kultury. 

Hala sportowa zmieniła się tego dnia w miejsce pełne tańca i muzyki, a to wszystko za sprawą prowadzącego zabawę – Mateusza Świdra oraz zespołu Marcina Musiała oraz Aleksandra Kabacińskiego.

Dziękujemy wszystkim obecnym za wspólną zabawę!

 

Inne aktualności

Więcej  aktualności o: Przejdź do strony z aktualnościami
 • ZAN_2081.jpg
  13.06.2024
  Debata o bezpieczeństwie
  Komenda Powiatowa Policji w Nowym Dworze Mazowieckim zaprasza na debatę społeczną poświęconą bezpieczeństwu na terenie powiatu nowodworskiego. W naszej gminie spotkanie odbędzie się we wtorek 18 czerwca o g. 10:00 w budynku kina przy ul. Kilińskiego 1. Serdecznie zapraszamy!
 • maszty_p.jpg
  13.06.2024
  Trwające nabory i konkursy na wolne stanowiska pracy
  Do 24 czerwca trwa nabór na wolne samodzielne stanowisko ekodoradcy w naszym urzędzie. Równolegle wójt gminy ogłosił konkurs na stanowisko dyrektora Gminnego Ośrodka Kultury. Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do wzięcia udziału w naborach!
 • IMG_7142.JPG
  10.06.2024
  Wybory do Parlamentu Europejskiego - wyniki
  Wybory do Parlamentu Europejskiego za nami - przedstawiamy jak rozłożyły się głosy w gminie Pomiechówek. Frekwencja wyniosła 45,31% i była drugą najwyższą w naszym powiecie! Gratulujemy wszystkim, którzy poszli na wybory i oddali swój głos.