05.02.2024

Bal Karnawałowy 2024

Do historii przeszedł tegoroczny Bal Karnawałowy organizowany przez wójta gminy Dariusza Bieleckiego we współpracy z Pomiechowskim Przedsiębiorstwem Wielobranżowym WKRA oraz Gminnym Ośrodkiem Kultury. 

Hala sportowa zmieniła się tego dnia w miejsce pełne tańca i muzyki, a to wszystko za sprawą prowadzącego zabawę – Mateusza Świdra oraz zespołu Marcina Musiała oraz Aleksandra Kabacińskiego.

Dziękujemy wszystkim obecnym za wspólną zabawę!

 

Inne aktualności

Więcej  aktualności o: Przejdź do strony z aktualnościami
 • IMG_6844.JPG
  20.02.2024
  Nabory do placówek edukacyjnych z terenu gminy
  Informujemy, że ruszyły nabory do placówek edukacyjnych – szkół i przedszkoli z terenu naszej gminy. Od 19 lutego składamy wnioski o kontynuacji wychowania przedszkolnego, od 26 lutego wnioski o chęci rozpoczęcia uczęszczania do przedszkoli i klas pierwszych szkół podstawowych.
 • IMG_6034.JPG
  16.02.2024
  Nowy rozkład Komunikacji Lokalnej od 19 lutego
  Od poniedziałku, 19 lutego 2024 roku będzie obowiązywał nowy rozkład kursów Komunikacji Lokalnej gminy Pomiechówek. Przedstawiamy tabele rozkładów linii.
 • 07.02.2024
  Stypendia Wójta Gminy Pomiechówek przyznane!
  Wraz z końcem semestru nadszedł w szkołach czas na podsumowanie wyników pracy uczniów. Dziś po raz jedenasty wójt gminy Dariusz Bielecki wręczał stypendia dla najlepszych z nich uczących się w pomiechowskich placówkach.