Pies.jpg
06.06.2022

Bezpłatna akcja sterylizacji psów i kotów

Po raz kolejny zachęcamy do udziału w bezpłatnej akcji sterylizacji i kastracji psa lub kota. Zapewniamy właścicielom psów i kotów, którzy zamieszkują na terenie gminy Pomiechówek, darmowy zabieg sterylizacji samic lub kastracji samców, w ilości maksymalnie jednego zwierzęcia rocznie na gospodarstwo domowe. Zabieg można wykonać w zakładzie leczniczym, z którym gmina ma podpisaną umowę. Pokrywamy 100 proc. kosztów takiego zabiegu. Bezdomny pies czy kot również może być poddany sterylizacji, pod warunkiem, że po zabiegu zostanie zaadoptowany. 

 

sterylizacja22 w.jpg [693.22 KB]

Inne aktualności

Więcej  aktualności o: Przejdź do strony z aktualnościami
 • 30.06.2022
  Przebudowa kładki w Kosewku
  Prace rozpoczęły się w pierwszych dniach czerwca, zaś zakończenie realizacji inwestycji oraz oddanie kładki do użytku mieszkańców planowane jest w grudniu. Przebudowa obiektu to koszt 2 317 523 zł, z czego 90 proc. stanowi dofinansowanie ze środków unijnych w ramach projektu „Rozwój zrównoważonej multimodalnej mobilności w gminie Pomiechówek i obszarze funkcjonalnym Warszawy”.
 • 29.06.2022
  Porozmawialiśmy o bezpieczeństwie
  We wtorek 28 czerwca w sali kinowej w Pomiechówku odbyła się debata społeczna organizowana przez Komendę Powiatową Policji we współpracy z lokalnym samorządem. Wspólnie rozmawialiśmy o bezpieczeństwie na terenie naszej gminy.
 • 28.06.2022
  Wianki w Dolinie Wkry
  Początek wakacji, Wianki w Dolinie Wkry, inauguracja pomiechowskiej odznaki PTTK "Odkryj gminę Pomiechówek" - to wszystko już za nami. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z wydarzenia. Wszystkim przybyłym serdecznie dziękujemy za wspólnie spędzony czas. Do zobaczenia za rok!