Wsi spokojna, wsi wesoła

Tu gdzie łączy się praca, nauka i zabawa

Edemed, Wymysły 27A, 05-180 Pomiechówek
Gospodarstwo Agro-edukacyjne Wymysły pod Lasem  
tel. 22 794 38 01, 22 794 40 07
tel. kom. 501 425 842, 602 227 012

www.edemed.pl  

Wsi spokojna, wsi wesoła, Który głos twej chwale zdoła? Kto twe wczasy, kto pożytki może wspomnieć za raz wszytki?
Każdego kto nie do końca rozumie co miał na myśli Jan Kochanowski chwaląc zalety polskiej wsi zapraszamy do wsi Wymysły w gm. Pomiechówek, gdzie właściciele gospodarstwa agro-edukacyjnego prezentują uroki życia z dala od wielkomiejskiego zgiełku. Edemed to miejsce, które łączy w sobie edukację, ekologię i medycynę. Podczas tematycznych zajęć z dziećmi szkół i przedszkoli właściciele – czerpiąc inspiracje z dostępnych płodów rolnych i okolicznej przyrody - pokazują specyfikę pracy na wsi.
Podczas Dnia Ziemniaka uczestnicy poznają cykl rozwojowy rośliny, jej przetwarzanie, przyglądają się produkcji mąki, smażą placki. Wizyta w pasiece pokazuje najmłodszym życie pszczół, zajęcia zatytułowane „Hej! Zapusty, zapusty!” są nietuzinkową podróżą przez staropolskie tradycje związane z karnawałem i ostatkami. Praca w ogrodzie, kontakt z wiejskimi zwierzętami, plenery plastyczne – Wymysły pod Lasem tryskają pomysłami. Dorosłym, którzy zechcą odwiedzić Edemed właściciele proponują wykłady na temat zachowań prozdrowotnych, pikniki, imprezy integracyjne dla firm; majówka dla przodowników pracy socjalistycznej jako wspomnienie czasów PRL-u, miodobranie, dzień traperski. Udowodnimy, że nudzić na wsi się nie da.

Edemed to kopalnia pomysłów, jak mądrze i twórczo pokazywać świat przyrody dzieciom ze szkół i przedszkoli! Przywieźcie do Edemedu swoje dzieci a wyjadą z tego miejsca z wiedzą, jak kopać grządki warzywne,  rozpoznawać zioła - wszystko o tym, co w trawie piszczy. A i to nie wszystko.

Edemed dysponuje miejscami noclegowymi.


Uroki życia na wsi poznacie również w innych naszych gospodarstwach agroturystycznych.

 

Wspierają nas:

 

 

 

 

Kalendarz Wydarzeń

Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Urząd Gminy Pomiechówek jako Administratora danych, w celu zrealizowania sprawy, w której się z nami kontaktujesz. Twoje dane będziemy przechowywać do czasu zrealizowania sprawy, w której się z nami kontaktujesz i wygaśnięcia ewentualnych roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne, jednak jeżeli tego nie zrobisz nie będziemy mogli się z Tobą skontaktować, a tym samym – załatwić sprawy, w której się z nami kontaktujesz. Dane kontaktowe do inspektora danych osobowych: Justyna Wyrzykowska iod@pomiechowek.pl