PZU Trasy Zdrowia

Bezpieczne, multifunkcjonalne instalacje treningowe na terenie leśnym w Pomiechówku zostały oddane do użytku! Zapraszamy do nowego kompleksu rekreacyjno-sportowego. Start trasy przy parku linowym.

Z końcem września 2014 r. została oddana do użytku PZU Trasa Zdrowia. Spotkać można na niej zarówno grupy zorganizowane, które biorą udział w przygotowanych animacjach, jak i osoby indywidualne. Każdy kto poszukuje sposobu na aktywność fizyczną powinien koniecznie skorzystać z nowej atrakcji.

Przypomnijmy: o powstanie w naszej gminie PZU Tras Zdrowia aplikowaliśmy w kwietniu br. Konkurencja była niemała: ze 154 zarejestrowanych gmin organizatorzy ostatecznie wybrali 30 lokalizacji. PZU Trasy Zdrowia powstały ze środków przekazanych przez Fundatora Programu, gmina poniosła jedynie koszty związane z przygotowaniem terenu.

Więcej o projekcie PZU Trasy Zdrowia

 

Wspierają nas:

 

 

 

 

Kalendarz Wydarzeń

Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Urząd Gminy Pomiechówek jako Administratora danych, w celu zrealizowania sprawy, w której się z nami kontaktujesz. Twoje dane będziemy przechowywać do czasu zrealizowania sprawy, w której się z nami kontaktujesz i wygaśnięcia ewentualnych roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne, jednak jeżeli tego nie zrobisz nie będziemy mogli się z Tobą skontaktować, a tym samym – załatwić sprawy, w której się z nami kontaktujesz. Dane kontaktowe do inspektora danych osobowych: Justyna Wyrzykowska iod@pomiechowek.pl