Elegancko w golfa

Hotel Golf Lisia Polana

Pomocnia 9, 05-180 Pomiechówek
tel.: 22 794 32 05; 22 794 31 39; 22 794 32 33
info@lisiapolana.pl
52o31’58.25’’N
20o39’23.52’’E

www.lisiapolana.pl

Zapraszamy do gminy Pomiechówek na partię golfa. Położone w odległości 40 km od Warszawy, pole golfowe Lisia Polana, spełni oczekiwania zarówno doświadczonych graczy, jak i świeżo upieczonych golfistów. W ofercie kompleksu sportowo-rekreacyjnego znajdują się również imprezy firmowe i okolicznościowe, turnieje golfowe, kursy krótkiej gry, akademia golfa; hotel trzygwiazdkowy, 20 pokoi, dwa apartamenty. A wszystko w wyjątkowej scenerii Doliny Wkry. Tu dobrze się odpoczywa, a podczas partii golfa nawiązuje się kontakty prywatne i biznesowe. Na początkujących czekają cierpliwi trenerzy! Zapraszamy do uprawiania golfa – dyscypliny łączącej w sobie zdrowy ruch i wyszukaną rozrywkę intelektualną.

Przyjedź z rodziną, znajomymi – właściciele zorganizują Wam czas!

Kompleks golfowy Lisia Polana to mistrzowskie 18-dołkowe pole, składające się z dwóch pętli. Pierwsze 9 dołków poprowadzonych jest wzdłuż zewnętrznej granicy pola, a marszruta przeciwnie do wskazówek zegara. Konsekwencją takiego ułożenia dołków jest obecność po prawej stronie, na większości dołków pierwszej dziewiątki out of bounds. Druga dziewiątka przechodzi wewnątrz terenu. Istotnym elementem gry na polu Lisia Polana jest wiatr, dominujący kierunek zwrotu z zachodu ‘’wydłuża’’ dołki 1, 2, 3. Pole obsiano kilkoma gatunkami traw, które różnią się kolorem, pokrojem i wysokością koszenia. Inny gatunek trawy tworzy wysoki rough, inny semirough, a inna jest trawa fairwayowa. Wiele greenów ukształtowanych jest w bardzo interesujący sposób dostarczając wielu emocji przy patowaniu. Klub organizuje wszelkiego rodzaju imprezy od kilku do kilkuset osób, od spotkań rodzinnych po firmowe, a także konferencje i pikniki. Obiekt dysponuje osiemnastoma pokojami, dwoma apartamentami, salonem bilardowym i fitness.

Wspierają nas:

 

 

 

 

Kalendarz Wydarzeń

Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Urząd Gminy Pomiechówek jako Administratora danych, w celu zrealizowania sprawy, w której się z nami kontaktujesz. Twoje dane będziemy przechowywać do czasu zrealizowania sprawy, w której się z nami kontaktujesz i wygaśnięcia ewentualnych roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne, jednak jeżeli tego nie zrobisz nie będziemy mogli się z Tobą skontaktować, a tym samym – załatwić sprawy, w której się z nami kontaktujesz. Dane kontaktowe do inspektora danych osobowych: Justyna Wyrzykowska iod@pomiechowek.pl