Place rekreacyjne

Już nie trzeba jechać z odległego krańca gminy, by zagrać w piłkę na boisku czy spędzić czas z dzieckiem na placu zabaw. Budujemy miejsca rekreacji w poszczególnych miejscowościach, tak by móc skorzystać z infrastruktury sportowej blisko domu. W ostatnich latach takich miejsc na terenach wiejskich, gdzie można aktywnie spędzić czas, powstało czternaście. Wszystkie dofinansowane z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich. Bezpieczne, atrakcyjne.

Zapraszamy na place zabaw w miejscowościach: Kikoły, Czarnowo, Pomiechówek, Szczypiorno, Błędowo, Goławice Pierwsze, Goławice Drugie, Nowy Modlin, Wymysły, Cegielnia-Kosewo, Kosewo.

Place zabaw są ogólnodostępne. Wartość zadania 3 mln PLN. 

Wspierają nas:

 

 

 

 

Kalendarz Wydarzeń

Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Urząd Gminy Pomiechówek jako Administratora danych, w celu zrealizowania sprawy, w której się z nami kontaktujesz. Twoje dane będziemy przechowywać do czasu zrealizowania sprawy, w której się z nami kontaktujesz i wygaśnięcia ewentualnych roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne, jednak jeżeli tego nie zrobisz nie będziemy mogli się z Tobą skontaktować, a tym samym – załatwić sprawy, w której się z nami kontaktujesz. Dane kontaktowe do inspektora danych osobowych: iod.pomiechowek@rodowsamorzadach.pl