Hala sportowa / Turystyka i sport / Gmina Pomiechówek

Hala sportowa

ul. Szkolna 3, 05-180 Pomiechówek
tel.: 575 005 650,  22 765 27 40

hala sportowa czynna:
poniedziałek-piątek godz. 8:00-22:00
sobota godz. 9:00-21:00
niedziela godz. 10:00-20:00

Hala sportowa to otwarty w 2010 r. obiekt z pełnowymiarowym boiskiem do koszykówki, trzema oddzielnymi boiskami do siatkówki, siłownią, salą do aerobiku, salą rehabilitacyjną; blisko 270 miejsc na trybunach, sala konferencyjna, zaplecze socjalne. Budynek o powierzchni użytkowej 2 037 m² i kubaturze 16 208 m³. Inwestycja została dofinansowana ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki w ramach Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej.

Istnieje możliwość wynajmu hali. Rezerwacje należy kierować do inspektora ds. sportu i rekreacji Rafała Bochenka pod numerem telefonu 691 839 296.

Przy obiekcie hali swoją działalność prowadzą kluby sportowe.

Wspierają nas:

 

 

 

 

Kalendarz Wydarzeń

Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Urząd Gminy Pomiechówek jako Administratora danych, w celu zrealizowania sprawy, w której się z nami kontaktujesz. Twoje dane będziemy przechowywać do czasu zrealizowania sprawy, w której się z nami kontaktujesz i wygaśnięcia ewentualnych roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne, jednak jeżeli tego nie zrobisz nie będziemy mogli się z Tobą skontaktować, a tym samym – załatwić sprawy, w której się z nami kontaktujesz. Dane kontaktowe do inspektora danych osobowych: Justyna Wyrzykowska iod.pomiechowek@rodowsamorzadach.pl