Darmowe porady prawne

Porady prawne dla mieszkańców

Tych z naszych mieszkańców, którzy chcieliby zasięgnąć porady prawnika w ważnych dla siebie sprawach zachęcamy do skorzystania z oferty porad prawnych, które organizujemy dla Państwa w każdy czwartek w godzinach 16:00-18:00 w urzędzie gminy ul. Szkolna 1a.
Na spotkania z prawnikiem nie obowiązują zapisy, a kolejność przyjścia. O ewentualnych zmianach dotyczących dni oraz godzin udzielanych porad informujemy na bieżąco komunikatem podawanym na stronie głównej www.

Porad prawnych udziela kancelaria prawna:
Nieścior Jacek, Wóltański Zbigniew
Kancelaria radców prawnych s.c.
Rynek 27
06-100 Pułusk


 

Wspierają nas:

 

 

 

 

Kalendarz Wydarzeń

Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Urząd Gminy Pomiechówek jako Administratora danych, w celu zrealizowania sprawy, w której się z nami kontaktujesz. Twoje dane będziemy przechowywać do czasu zrealizowania sprawy, w której się z nami kontaktujesz i wygaśnięcia ewentualnych roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne, jednak jeżeli tego nie zrobisz nie będziemy mogli się z Tobą skontaktować, a tym samym – załatwić sprawy, w której się z nami kontaktujesz. Dane kontaktowe do inspektora danych osobowych: Justyna Wyrzykowska iod@pomiechowek.pl