Załatw sprawę

Aby ułatwić załatwianie spraw i formalności w urzędzie gminy udostępniamy najczęściej wykorzystywane wzory wniosków. Jeśli nie znaleźliście Państwo poszukiwanych formularzy prosimy o kontakt 22 765 27 24.

Dla tych z Państwa, którzy planują w gminie Pomiechówek wybudować dom, zameldować się, założyć działalność wyjaśniamy czekające Państwa procedury.

Mieszkańcom zaś przypominamy, że w urzędzie gminy odbywają się bezpłatne porady prawne, podczas których można zasięgnąć porady prawnika w ważnych dla siebie kwestiach.

Wspierają nas:

 

 

 

 

Kalendarz Wydarzeń

Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Urząd Gminy Pomiechówek jako Administratora danych, w celu zrealizowania sprawy, w której się z nami kontaktujesz. Twoje dane będziemy przechowywać do czasu zrealizowania sprawy, w której się z nami kontaktujesz i wygaśnięcia ewentualnych roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne, jednak jeżeli tego nie zrobisz nie będziemy mogli się z Tobą skontaktować, a tym samym – załatwić sprawy, w której się z nami kontaktujesz. Dane kontaktowe do inspektora danych osobowych: Justyna Wyrzykowska iod@pomiechowek.pl