Komunikaty

Ważne! Od 2 września nowa siedziba USC i ewidencji ludności

30-08-2019

Informujemy, że od poniedziałku 2 września Urząd Stanu Cywilnego i Samodzielne Stanowisko ds. Obywatelskich zmieniają swoją siedzibę!

Od najbliższego poniedziałku wnioski np. o wydanie dowodu osobistego i wnioski o zameldowaniu lub wymeldowaniu będą przyjmowane w Centrum Integracji Społecznej przy ul. Nasielskiej 3 (budynek przedszkola). Przeniesienie do nowej siedziby nie wpłynie na godziny pracy. Tak jak dotychczas interesanci będą przyjmowani od poniedziałku do czwartku w godzinach od 7:30 do 15:30, a w piątki od 7:30 do 16:30. Bez zmiany pozostaną także numery telefonów:

Urząd Stanu Cywilnego 22 765 27 18,

Samodzielne Stanowisko ds. Obywatelskich 22 765 27 11,

 

Informujemy również, że w dniu dzisiejszym tj. 30 sierpnia (piątek)  w związku koniecznością przeniesienia dokumentów interesanci będą przyjmowani do godziny 12:00.

Za utrudnienia przepraszamy!

 

Wspierają nas:

 

 

 

 

Kalendarz Wydarzeń

Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Urząd Gminy Pomiechówek jako Administratora danych, w celu zrealizowania sprawy, w której się z nami kontaktujesz. Twoje dane będziemy przechowywać do czasu zrealizowania sprawy, w której się z nami kontaktujesz i wygaśnięcia ewentualnych roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne, jednak jeżeli tego nie zrobisz nie będziemy mogli się z Tobą skontaktować, a tym samym – załatwić sprawy, w której się z nami kontaktujesz. Dane kontaktowe do inspektora danych osobowych: Justyna Wyrzykowska iod@pomiechowek.pl