Komunikaty

ARiMR: dopłaty 2020 – nowy termin składania oświadczeń

16.04.2020
Ze względu na trwający stan epidemii ulega zmianie termin na złożenie oświadczenia potwierdzającego brak zmian w 2020 roku w odniesieniu do wniosku o przyznanie płatności złożonego w roku 2019.
Czytaj więcej

Nowe obostrzenia w związku z walką koronawirusem!

10.04.2020
Rząd wprowadził nowe obostrzenia w związku z walką z wirusem COVID-19. Od 16 kwietnia (czwartek) każda osoba na ulicy będzie miała obowiązek zasłaniania ust i nosa.
Czytaj więcej

Działalność gospodarcza

09.04.2020
Obecnie wszystkie sprawy związane z CEIDG należy załatwiać przez Internet przy użyciu darmowego Profilu Zaufanego lub kwalifikowanego podpisu elektronicznego.
Czytaj więcej

Odpady - wytyczne Ministra Klimatu i Głównego Inspektora Sanitarnego

07.04.2020
Wytyczne Ministra Klimatu i Głównego Inspektora Sanitarnego w sprawie postępowania z odpadami wytwarzanymi w czasie występowania zakażeń koronawirusem SARS-CoV-2 i zachorowań na wywoływaną przez niego chorobę COVID-19 (w czasie trwania pandemii/epidemii)
Czytaj więcej

Informacja o rekrutacji do Przedszkola w Pomiechówku

03.04.2020
W związku z licznymi zapytaniami kierowanymi do Urzędu Gminy informujemy, że w ramach prowadzonej rekrutacji do Przedszkola w Pomiechówku na rok szkolny 2020/2021, przyjmowane są jedynie dzieci z terenu gminy Pomiechówek.
Czytaj więcej
1    2  3  4  5  6  7  8  9  10    10

Wspierają nas:

 

 

 

 

Kalendarz Wydarzeń

Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Urząd Gminy Pomiechówek jako Administratora danych, w celu zrealizowania sprawy, w której się z nami kontaktujesz. Twoje dane będziemy przechowywać do czasu zrealizowania sprawy, w której się z nami kontaktujesz i wygaśnięcia ewentualnych roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne, jednak jeżeli tego nie zrobisz nie będziemy mogli się z Tobą skontaktować, a tym samym – załatwić sprawy, w której się z nami kontaktujesz. Dane kontaktowe do inspektora danych osobowych: Justyna Wyrzykowska iod@pomiechowek.pl