Komunikaty

Zmiany w rozkładzie jazdy linii nr IV

29.07.2020
Od dnia 03 sierpnia 2020 roku nastąpią zmiany w rozkładzie jazdy linii nr IV
Czytaj więcej

Nadzwyczajna XXI Sesja Rady Gminy Pomiechówek

27.07.2020
W dniu 29 lipca 2020 r. o godz. 8:45 w sali konferencyjnej CIS odbędzie się Nadzwyczajna XXI Sesja Rady Gminy Pomiechówek.
Czytaj więcej

Posiedzenie Komisji Rady Gminy

27.07.2020
W dniu 29 lipca 2020 r. o g. 8:15 w sali konferencyjnej CIS odbędzie się wspólne posiedzenie Komisji Rady Gminy.
Czytaj więcej

Bezpłatna mammografia

21.07.2020
Centrum Leczniczo-Rehabilitacyjne i Medycyny Pracy ATTIS Sp. z o. o. uprzejmie informuje o możliwości skorzystania z bezpłatnej mammografii w ramach Programu polityki zdrowotnej w zakresie profilaktyki i wczesnego wykrywania raka piersi.
Czytaj więcej
1    1  2  3  4  5  6  7  8  9    10

Wspierają nas:

 

 

 

 

Kalendarz Wydarzeń

Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Urząd Gminy Pomiechówek jako Administratora danych, w celu zrealizowania sprawy, w której się z nami kontaktujesz. Twoje dane będziemy przechowywać do czasu zrealizowania sprawy, w której się z nami kontaktujesz i wygaśnięcia ewentualnych roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne, jednak jeżeli tego nie zrobisz nie będziemy mogli się z Tobą skontaktować, a tym samym – załatwić sprawy, w której się z nami kontaktujesz. Dane kontaktowe do inspektora danych osobowych: Justyna Wyrzykowska iod@pomiechowek.pl