Komunikaty

Informacja o rekrutacji do Przedszkola w Pomiechówku

03.04.2020
W związku z licznymi zapytaniami kierowanymi do Urzędu Gminy informujemy, że w ramach prowadzonej rekrutacji do Przedszkola w Pomiechówku na rok szkolny 2020/2021, przyjmowane są jedynie dzieci z terenu gminy Pomiechówek.
Czytaj więcej

Tarcza Antykryzysowa – wsparcie z ZUS

02.04.2020
Ochrona zatrudnienia oraz zmniejszenie obciążeń i zachowanie płynności finansowej w firmach to główne cele pakietu regulacji, które składają się na Tarczę Antykryzysową.
Czytaj więcej

Dopłaty 2020: ARiMR przyjmuje oświadczenia i e-wnioski

30.03.2020
W tym roku rolnicy po raz trzeci składają wnioski o przyznanie płatności bezpośrednich i obszarowych z PROW 2014-2020 obowiązkowo przez internet.
Czytaj więcej

Zmiany w rozkładzie jazdy komunikacji lokalnej

27.03.2020
W związku z wprowadzonymi ograniczeniami w przemieszczaniu się związanymi z epidemią koronawirusa informujemy, że z dniem 01 kwietnia 2020 roku do odwołania zmienia się rozkład jazdy komunikacji lokalnej.
Czytaj więcej

Działalność gospodarcza

26.03.2020
Obecnie wszystkie sprawy związane z CEIDG należy załatwiać przez Internet przy użyciu darmowego Profilu Zaufanego lub kwalifikowanego podpisu elektronicznego.
Czytaj więcej

Wykaz nieruchomości przeznaczonej do sprzedaży, w drodze przetargu ustnego nieograniczonego.

25.03.2020
Wykaz nieruchomości przeznaczonej do sprzedaży, w drodze przetargu ustnego nieograniczonego.
Czytaj więcej
1  2  3  4  5  6  7  8  9    11

Wspierają nas:

 

 

 

 

Kalendarz Wydarzeń

Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Urząd Gminy Pomiechówek jako Administratora danych, w celu zrealizowania sprawy, w której się z nami kontaktujesz. Twoje dane będziemy przechowywać do czasu zrealizowania sprawy, w której się z nami kontaktujesz i wygaśnięcia ewentualnych roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne, jednak jeżeli tego nie zrobisz nie będziemy mogli się z Tobą skontaktować, a tym samym – załatwić sprawy, w której się z nami kontaktujesz. Dane kontaktowe do inspektora danych osobowych: Justyna Wyrzykowska iod@pomiechowek.pl