Faq

Szanowni Państwo! Informujemy, że w terminie od 30 czerwca 2015 r. do 28 sierpnia 2015 r. wystąpiły problemy z systemem informatycznym, stąd odpowiedzi na pytania zadane w tym czasie przez formularz faq mogą spłynąć do Państwa w późniejszym terminie. Za utrudnienia przepraszamy.

 

Nie znalazłeś odpowiedzi - zadaj pytanie. Odpowiedź zostanie opublikowana

kliknij na pytanie by zobaczyć odpowiedź


Witam serdecznie, zauważyłam, że nad brzegiem rzeki Wkry po prawej stronie, jadąc od strony Stanisławowa i nie przekraczając mostu kołowego, zaczęły sie jakieś prace - czy planowane jest wykonanie plaży w miejscu niejako "histroycznym" (pamietam z dzieciństwa, że była w tym miejscu piaszczysta plaża) i w jakim terminie mają byc one ewentualnie zakończone?

Witam, chciałabym się dowiedzieć, czy jest planowane utwardzenie drogi (kostka, asfalt) na ul. Bursztynowej w Błędowie? Jest ona już znacznie uczęszczana i przydałoby się ucywilizowanie tej drogi. Szczególnie latem kurz daje się mocno we znaki. Dziękuję.

W imieniu własnym i mieszkańców ul. Nasielskiej proszę o pilne działania na rzecz ograniczenia prędkości samochodów na naszej ulicy. Większość pojazdów nagminnie łamie przepisy drogowe, przekraczają dozwoloną prędkość obowiązującą na terenie zabudowanym, wyprzedzają na licznych tu zakrętach, nie uwzględniają ograniczenia prędkości przy szkole i przedszkolu. Chcielibyśmy, aby nasza policja wykorzystała do zdyscyplinowałoby nieodpowiedzialnych kierowców środki dostępne zwłaszcza po ostatnich zmianach przepisów. Prosimy o częste patrole z radarem na ul. Nasielskiej. Uważamy, że byłby to pierwszy krok w kierunku poprawy bezpieczeństwa na naszej ulicy. W ciągu ostatnich lat na ul. Nasielskiej zdarzyły się już wypadki z ofiarami śmiertelnym. Wczoraj (20 maja) znowu wydarzył się wypadek - zbyt szybko jadący samochód przejechał na drugą stronę jezdni, przez chodnik i zniszczył część ogrodzenia posesji graniczącej z przedszkolem. Strach chodzić tą ulicą.

Witam, Szanowni Państwo, czy istnieje jakiś plan na rozładowanie korka, który codziennie powstaje w godzinach popołudniowych od strony Stanisławowa? Wiadukt, tunel, a może dodatkowo pas dla skręcających w stronę Nasielska? Pozdrawiam Anna

Witam Jak wyglądają plany odnośnie położenia kostki na ul Bałtyckiej od ul Rybackiej w stronę mostu kolejowego w Pomiechowie . Unoszące się tumany białego pyłu bardzo utrudniają nam życie - zbliża się lato , a przebywanie na zewnątrz budynku grozi atakami kaszlu , nie wspominając o oknach i zapyleniu wewnątrz domu .

Pytanie do Przewodniczacego Rady Gminy - co sie stało ? w BIP Pomiechowek jest edycja IV sesji - brak V a za to informatyk wprowadził VI ktorej jeszcze nie było. Panie Przewodniczacy RADY - chyba Pana to wszystko przerasta _ po co to Panu było - sie wystawiac na pośmiewisko !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Pozdrawiam

1    5  6  7  8  9  10  11  12  13    77

Zadaj pytanie

Wspierają nas:

 

 

 

 

Kalendarz Wydarzeń