Faq

Szanowni Państwo! Informujemy, że w terminie od 30 czerwca 2015 r. do 28 sierpnia 2015 r. wystąpiły problemy z systemem informatycznym, stąd odpowiedzi na pytania zadane w tym czasie przez formularz faq mogą spłynąć do Państwa w późniejszym terminie. Za utrudnienia przepraszamy.

 

Nie znalazłeś odpowiedzi - zadaj pytanie. Odpowiedź zostanie opublikowana

kliknij na pytanie by zobaczyć odpowiedź


Mam taką propozycję. Proszę o podanie(oczywiście w przyszłości) dokładną kwotę uzyskaną przez naszą gminę z unii europejskiej. Podobno to ma być pierwszy raz osiągnięte. Można by było otworzyć link na tej stronie i informować nas wszystkich o jej wysokości. (Mariusz, 01.01.2007 r.)

Życząc samych sukcesów nowej władzy chciałam zadać kilka pytań.Podobno teraz ma być nowa jakość w naszej gminie. Oto pytania. W jakiej kolejności będą robione ulice w Pomiechówku ( chodzi oczywiście o zmianę z piaszczystych na asfaltową lub kostkę bauna). Do tej pory zasada była prosta tam gdzie mieszka radny tam jest ulica. Teraz prosiłabym o podanie kolejności które będą robione w tym roku i planowane terminy rozpoczęcia tych prac bo tylko dokładne daty coś sobą reprezentują.Co państwo będą robić żeby przez Pomiechówek nie jeździło tyle TIRÓW ( w domyśle obwodnica). Oczyszczalnia ścieków. Bo oczywiście w takie slogany wyborcze jak zalew na księżej górze to pewnie mało kto wierzy. Proszę o podanie dat. (Ania, 01.01.2007 r.)

Jestem mieszkanką gminy Pomiechówek i zastanawiam się czym Państwo kierowali się w tworzeniu projektów budowy bwodnicy w naszej gminie. Dlaczego nowa trasa nie może przebiegać wzdłuż starej poszerzonej o dwa nowe pasy ruchu. Poza tym jak Państwo wyobrażają sobie budowę obwodnicy za budynkami (POSESJAMI) w Starym Orzechowie. Przecież to zniszczy gospodarstwa wielu ludziom. Czy dostaną oni odszkodowanie za poniesione straty i według jakiego cennika będą (jeżeli w ogóle będą) wypłacane odszkodowania. na kiedy jest zaplanowane rozpoczęcie budowy. Bardzo zależy mi na Państwa odpowiedzi. Z góry dziękuję. (Mieszkanka, 00.00.0000 r.)

W związku z budową progów zwalniających we wsi Pomiechowo, mam pytanie dlaczego nie zostały one wybudowane na ulicy Mazowieckiej? Część "szybkiego"ruchu przeniosła się teraz właśnie na tą ulicę, co nie poprawiło bezpieczeństwa. (Maciej, 00.00.0000 r.)

Witam Posiadam działkę rolną o powierzchni ok. 1.7 ha w Kosewie – nr działki 64 ( klasa ziemi V i IV ). Bardzo proszę o informacje: 1) w jaki sposób mogę zmienić przeznaczenie tego terenu ( jakie muszę posiadać dokumenty i mam je złożyć ) z działki rolnej na grunt pod budownictwo jednorodzinne 2) jeśli nie ma takiej możliwości to w jaki sposób uzyskać informację czy mogę wydzielić z mojej działki np. 4000 m i uzyskać zgodę na zabudowę siedliskową (Agnieszka, 00.00.0000 r.)

1    69  70  71  72  73  74  75  76  77 

Zadaj pytanie

Wspierają nas:

 

 

 

 

Kalendarz Wydarzeń