Faq

Szanowni Państwo! Informujemy, że w terminie od 30 czerwca 2015 r. do 28 sierpnia 2015 r. wystąpiły problemy z systemem informatycznym, stąd odpowiedzi na pytania zadane w tym czasie przez formularz faq mogą spłynąć do Państwa w późniejszym terminie. Za utrudnienia przepraszamy.

 

Nie znalazłeś odpowiedzi - zadaj pytanie. Odpowiedź zostanie opublikowana

kliknij na pytanie by zobaczyć odpowiedź


Witam. Chciałabym się dowiedzieć czy w naszej szkole jest możliwość prowadzenia Elektronicznego Dziennika. Myślę, że daje to dużo korzyści – rodzice mają łatwy i szybki wgląd w oceny dziecka a poza tym mogą w miarę szybko zareagować w przypadku złych ocen z danego przedmiotu. Nie wiem czy to szkoła o tym decyduje cz też Gmina może wprowadzić taką możliwość. ED jest wprowadzony w wielu szkołach i świetnie się sprawdza. Jeżeli to możliwe to prosiłabym o jakąś informację – czy jest to rozważane i czy jest w ogóle taka możliwość.

Witam, czy Gmina planuje postawić nowe bloki mieszkaniowe? Dobre rozwiązanie dla młodych ludzi, którzy chcieliby zostać w Pomiechówku. Pozdrawiam

Jako mieszkanka gminy Pomiechówek w imieniu mieszkańców zwracam się z prośbą o modyfikację rozkładu jazdy komunikacji lokalnej gminy Pomiechówek. Mieszkańcy potrzebują wprowadzenia dodatkowych kursów w późnych godzinach popołudniowych oraz wieczornych. Proszę o zwrócenie uwagi na linię na trasie Pomiechówek- Błędówko, to linia ciesząca się ogromną ilością pasażerów, zarówno młodych jak i starszych osób. Mieszkańcy naszej miejscowości i młodzież często potrzebują wrócić do domu później, niż po godzinie 17:05 ( bo o tej jest ostatni kurs do Błędówka) Dodam, że aktualnie sytuacja jest jeszcze trudniejsza, gdyż przedsiębiorstwo POLONUS definitywnie wycofało się z kursowania w gminnie Pomiechówek. Mieszkańcy nie mają czym wrócić do domu po godzinie 17, Urząd Gminy ciągle zapewnia, ze rozkład będzie dostosowany do potrzeb mieszkańców, jednak ciągle nie jest. Uprzejmie proszę o zajęcie się tym problemem.

Witam :) Jestem mieszkanką naszej pięknej gminy, niestety dojazdy do Pomiechówka są prawdziwą udręką. Ostatni bus, którym jeździ najwięcej pasażerów (linia 2) z Pomiechówka wyjeżdża o godzinie 17.05. Jest to zdecydowanie za wczesna pora, dla osób, które pracują poza granica gminy Pomiechówek, a docierają do niej dopiero po godzinie 18-19. Dlaczego Szanowny Pan Wójt w ciągu 2 lat działania Komunikacji Lokalnej i zapewnienia, że busy będą dostosowane do potrzeb mieszkańców, nic do tej pory nie uczynił w tym kierunku? Rozkład jazdy nie jest absolutnie dostosowany do osób uczących się i pracujących. Pomijam fakt, ze studenci i osoby pracujące muszą dojeżdżać często do pracy w weekendy, przy czym w sobotę są tylko 4 kursy (ostatni o 14,15), a w niedziele 3 (ostatni o 13.30). Aby zniwelować ten problem, potrzebne są dodatkowe kursy po godzinie 19. W imieniu mieszkańców proszę o pozytywne rozpatrzenie prośby. Jak to Pan Wójt mówi: "dobro mieszkańców jest dla nas najważniejsze".

Witam, Szanowny Pan Wójt był na spotkaniu w sprawie chodnika. Kiedy doczekamy się obwodnicy?

Panie Wójcie. Mam pytanie dotyczące nie tylko mnie ale i wiele rodzin wielodzietnych z Pomiechówka.Dlaczego nie ma żadnych zniżek dla nas dla rodzin z trojką i więcej dzieci.Nie tylko karta Pomiechowska jest dla nas ale i Karta Dużej Rodziny która uprawnia do zniżek już w wielu miastach lezących niedaleko naszego Pomiechówka. Skoro tak gmina się rozwija,niech da coś od siebie dla rodzin wielodzietnych a nie jeszcze zarabia na nas na parku linowym czy wikinga.Jak Pan się do tego ustosunkuje?.Co może Pan zaoferować ze strony gminy dla rodzin 3+.

1    1  2  3  4  5  6  7  8  9    77

Zadaj pytanie

Wspierają nas:

 

 

 

 

Kalendarz Wydarzeń