Faq

Szanowni Państwo! Informujemy, że w terminie od 30 czerwca 2015 r. do 28 sierpnia 2015 r. wystąpiły problemy z systemem informatycznym, stąd odpowiedzi na pytania zadane w tym czasie przez formularz faq mogą spłynąć do Państwa w późniejszym terminie. Za utrudnienia przepraszamy.

 

Nie znalazłeś odpowiedzi - zadaj pytanie. Odpowiedź zostanie opublikowana

kliknij na pytanie by zobaczyć odpowiedź


Dzień dobry, chciałbym się dowiedzieć kiedy zostanie udostępnione lodowisko w tym sezonie i jakie będą godziny otwarcia. Dziękuję, Krzysztof Polak

Dzień dobry. Parę razy widzę zadane pytanie odnośnie wydłużenia kursów autobusów, zwłaszcza linii nr II do Błędówka. Za każdym razem odpowiedz brzmi, że "zgodnie z wcześniejszymi założeniami jeszcze w bieżącym roku zaplanowana jest rozbudowa siatki połączeń komunikacji z jednoczesnym wydłużeniem godzin kursowania do godziny około 20.00" Bieżący rok, 2016 kończy się za miesiąc. Czy mógłbym uzyskać jakąś wiążącą odpowiedź, KIEDY WRESZCIE zostaną wydłużone kursy autobusów?

Chciałabym zapytać, czy rozważany jest kurs komunikacji lokalnej w godzinach rannych między 07-08 z Pomiechówka do Nowego Dworu Mazowieckiego. Ten o godz 7:37 jest zawsze opóźniony, do Nowego Dworu dociera o godz 08:00 no a o tej godzinie młodzież szkolna i osoby pracujące rozpoczynają swoje zajęcia, więc jest to trochę za późno. Nadmienię, że wcześniejszy kurs jest o godz 06:25. Może by coś pomiędzy ? Dziękuję .

Witam Chciałam uzyskać wiążącą informację czy planowane jest zorganizowanie dodatkowych kursów Komunikacji Lokalnej Gminy Pomiechówek na linii Błędówko, mieszkańcy potrzebują powrotnych kursów w godzinach wieczornych, a nie o godz 17:05 ostatni! Zaczyna się październik, powrót na uczelnię, dorośli pracują i nie ma jak wrócić do domu, czy gmina pomoże rozwiązać ten problem? Inwestujmy w młodych, dajmy im możliwość dojazdu na uczelnię, jeśli chcą się uczyć i dbajmy o mieszkańców naszej Gminy!!!

Dzien dobry, chciałem dowiedzieć się czy planowane są dodatkowe kursy dla autobusu nr II do Błędowka. Od dłuzszego czasu nie ma już kursów w tę stronę PKS i po godz. 17 dorośli oraz młodzież nie mają jak dostać się do domu. Nie ma jak wrócić z Pomiechówka do Szczypiorna, czy Śniadowka lub Błędówka. Około godz 19.20 jest jeden autobus tzw. Sanimaxu, ale to chyba za mało. Dorośli czasem pracują do godz 20-21, a młodziez ma zajęcia na uczelniach do poznych godzin wieczornych. Po godz 19.20 pozostaje nam liczyć na uprzejmość kierowców jadących w tamtą stronę, ze moze któryś nas zabierze (nie jest to zbyt bezpieczne rozwiązanie). Będę wdzięczny za szybką odpowiedz i rozwiązanie tego problemu gdyż wieczory robią się coraz chłodniejsze i szybko zapada zmrok. :(

Kiedy sołtys wsi Kosewko postawi przenośne toalety w rejonie łąki ul. Wąska? Okoliczne tereny już są zasłane chusteczkami a osoby co to pozostawiają są zestresowane - czy ktoś nie widzi. Czy planowana jest w ramach planów turystycznych - modernizacja ul. Rzeczna Kosewko? Kiedy pojawi się ekipa KZB aby naprawić ul. Wąską. Zgłaszany problem po obchodach dnia dziecka - dewastacja drzew i krzewów ul. Rzeczna - sołtysa to nie obchodzi - eko zysk toruje drogę do przejazdu ulicą bez szczególnych sentymentów. Pozdrawiam Publikacja pytania na stronie - wymagana.

1    1  2  3  4  5  6  7  8  9    77

Zadaj pytanie

Wspierają nas:

 

 

 

 

Kalendarz Wydarzeń