Aktualności

Zawody wędkarskie w Szczypiornie

30-05-2018
  • Blisko trzydziestu młodych wędkarzy z terenu gminy Pomiechówek wzięło udział w zawodach organizowanych przez Koło Wędkarskie PZW nr 24.

  • Zawody odbyły się 3 czerwca w Szczypiornie i były jednym z punktów programu tegorocznego święta Dnia Dziecka. 

Najmłodsi z zawodników mieli poważne cztery lata (!), najstarsi 13. Co ważne, po zważeniu ryb każda z nich została wypuszczona do wody :)

Ostatecznie na podium stanęli:

 

Kategoria dziewczęta:

I miejsce Barbara Szafrańska 4 lata

II Blanka Pękacka 11 lat

III Wiktoria Bochenek 6 lat

 

Kategoria chłopcy:

I miejsce Grzegorz Wiktorowicz 6 lat

II miejsce Konstantyn Michalik 4 lata

III miejsce Mikołaj Zakolski

 

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom, a wszystkich uczestników już dziś zachęcamy do udziału w kolejnych wędkarskich zmaganiach.

 

Koło Wędkarskie PZW nr 24 dziękuje sponsorom przedsięwzięcia, którymi byli:

- samorząd gminy Pomiechówek

- firma: Ubezpieczenia Jacek Makowski, Zakład Pogrzebowy Adam Ragiel, firma Instalacyjno-sanitarna Urszula i Piotr Szafrańscy, firma Budownictwo ogólne Janusz Zakrzewski, sklep wędkarski Eldorado z Nowego Dworu Mazowieckiego

- osoby prywatne Ewa Szafrańska, Paweł Kudowski. 

 

 


 

Wspierają nas:

 

 

 

 

Kalendarz Wydarzeń

Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Urząd Gminy Pomiechówek jako Administratora danych, w celu zrealizowania sprawy, w której się z nami kontaktujesz. Twoje dane będziemy przechowywać do czasu zrealizowania sprawy, w której się z nami kontaktujesz i wygaśnięcia ewentualnych roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne, jednak jeżeli tego nie zrobisz nie będziemy mogli się z Tobą skontaktować, a tym samym – załatwić sprawy, w której się z nami kontaktujesz. Dane kontaktowe do inspektora danych osobowych: iod.pomiechowek@rodowsamorzadach.pl