Aktualności

Wystawa „Drzewa” w Parku Dolina Wkry

15-07-2020

W dniach od 22 lipca do 7 sierpnia w pawilonie edukacyjnym na polanie pomiechowskiego „Parku Dolina Wkry”, dla wszystkich zwiedzających dostępna jest wystawa o drzewach, udostępniona  przez „Wydawnictwo Dwie Siostry.

Stworzenie tej wystawy było możliwe, dzięki czasowemu przekazaniu Bibliotece Publicznej Gminy Pomiechówek specjalnie wyselekcjonowanych i wydrukowanych plansz z książki "Drzewa" autorstwa Piotra Sochy oraz Wojciecha Grajkowskiego..

Wewnątrz pawilonu, na dzieci, czekają kolorowanki, które mogą wypełniać w specjalnym miejsce do tworzenia małych arcydzieł. Serdecznie zapraszamy!

 

 

Wspierają nas:

 

 

 

 

Kalendarz Wydarzeń

Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Urząd Gminy Pomiechówek jako Administratora danych, w celu zrealizowania sprawy, w której się z nami kontaktujesz. Twoje dane będziemy przechowywać do czasu zrealizowania sprawy, w której się z nami kontaktujesz i wygaśnięcia ewentualnych roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne, jednak jeżeli tego nie zrobisz nie będziemy mogli się z Tobą skontaktować, a tym samym – załatwić sprawy, w której się z nami kontaktujesz. Dane kontaktowe do inspektora danych osobowych: Justyna Wyrzykowska iod@pomiechowek.pl