Aktualności

WSPIERAJ LOKALNIE

09-01-2020

Drodzy Mieszkańcy!

Rozliczając się w swojej gminie macie realny wpływ na jej rozwój i wsparcie lokalnych organizacji pozarządowych. By zasilić budżet gminy nie trzeba być nawet zameldowanym na jej terenie, wystarczy wskazać w Urzędzie Skarbowym faktyczne miejsce zamieszkania. Informacja ta absolutnie nie wiąże się z wymianą dokumentów. Państwa podatki wracają w postaci nowych inwestycji w tym dróg, ścieżek rowerowych, miejsc zabaw dla dzieci, upiększonych parków, krótko mówiąc – w postaci przyjaznego, efektownego i dobrze funkcjonującego otoczenia.

Zachęcamy do skorzystania z dedykowanego programu, który ułatwi rozliczenie PIT-u w naszej gminie i przekazania 1% lokalnym organizacjom pozarządowym.

 

 

„Wspieraj lokalnie” to projekt realizowany przez www.iwop.pl/pity/ Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych we współpracy z www.pitax.pl/rozliczenie-pit .

 

Wspierają nas:

 

 

 

 

Kalendarz Wydarzeń

Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Urząd Gminy Pomiechówek jako Administratora danych, w celu zrealizowania sprawy, w której się z nami kontaktujesz. Twoje dane będziemy przechowywać do czasu zrealizowania sprawy, w której się z nami kontaktujesz i wygaśnięcia ewentualnych roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne, jednak jeżeli tego nie zrobisz nie będziemy mogli się z Tobą skontaktować, a tym samym – załatwić sprawy, w której się z nami kontaktujesz. Dane kontaktowe do inspektora danych osobowych: Justyna Wyrzykowska iod@pomiechowek.pl