Aktualności

Wkra czysta - wykonaliśmy badanie wody

28-07-2020

W ciepłe wakacyjne dni szukamy miejsca, gdzie możemy się zrelaksować i ochłodzić. Niewątpliwie bardzo ciekawą propozycją na weekend nad wodą jest Wkra i plaża w Pomiechówku, zlokalizowana tuż przy nadrzecznej promenadzie. Rzeka ta posiada wiele zalet, a jedną z nich jest czystość wody.

Informujemy, że w ostatnich dniach gmina Pomiechówek z własnej inicjatywy zleciła wykonanie badania jakości wody pod względem występowania bakterii Enterokoków oraz Escherichia coli. Próbki zostały pobrane w miejscu, w którym najczęściej zażywają kąpieli plażowicze. Nie stwierdzono żadnych przekroczeń. 

Przypominamy, że w gminie Pomiechówek nie istnieją zorganizowane kąpieliska, stąd nie ma obowiązkowych badań wody, wykonywanych w laboratorium badawczym. 

 


 

Wspierają nas:

 

 

 

 

Kalendarz Wydarzeń

Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Urząd Gminy Pomiechówek jako Administratora danych, w celu zrealizowania sprawy, w której się z nami kontaktujesz. Twoje dane będziemy przechowywać do czasu zrealizowania sprawy, w której się z nami kontaktujesz i wygaśnięcia ewentualnych roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne, jednak jeżeli tego nie zrobisz nie będziemy mogli się z Tobą skontaktować, a tym samym – załatwić sprawy, w której się z nami kontaktujesz. Dane kontaktowe do inspektora danych osobowych: Justyna Wyrzykowska iod@pomiechowek.pl