Aktualności

Sezon łyżwiarski zakończony

04-03-2018

W związku ze zbliżającą się wiosną i spodziewanymi zwyżkami temperatur zamknęliśmy wyjątkowo udany sezon dla pomiechowskiego lodowiska. Frekwencja na lodowisku była imponująca. Na tafli można było spotkać mieszkańców naszej gminy, jak również przyjezdnych z całego powiatu nowodworskiego.

Wszystkim miłośnikom jazdy na łyżwach w sezonie 2017/2018 serdecznie dziękujemy za wspólnie spędzony czas i już teraz zachęcamy do korzystania z naszej oferty w przyszłym sezonie zimowym.

 

 

 

Wspierają nas:

 

 

 

 

Kalendarz Wydarzeń

Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Urząd Gminy Pomiechówek jako Administratora danych, w celu zrealizowania sprawy, w której się z nami kontaktujesz. Twoje dane będziemy przechowywać do czasu zrealizowania sprawy, w której się z nami kontaktujesz i wygaśnięcia ewentualnych roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne, jednak jeżeli tego nie zrobisz nie będziemy mogli się z Tobą skontaktować, a tym samym – załatwić sprawy, w której się z nami kontaktujesz. Dane kontaktowe do inspektora danych osobowych: iod.pomiechowek@rodowsamorzadach.pl