Aktualności

Przedszkolny bal "W krainie lodu"

06-02-2018

W piątek 2 lutego 2018 r. w scenerii bajki „Kraina Lodu” odbył się w Gminnym Przedszkolu „Pod Dębami” w Pomiechówku karnawałowy bal przebierańców.

Tego dnia już od rana można było spotkać wróżki, królewny, motylki, kotki, biedronki, policjantów, piratów, strażaków oraz wielu innych bohaterów znanych książek i filmów.

Bal rozpoczął się o godz. 10 w bajkowo przystrojonej sali konferencyjnej Centrum Integracji Społecznej. Do zabawy zagrzewał szalony, pełen pozytywnej energii pingwin -

w tej roli wystąpił DJ Damian Lewandowski. Nie zabrakło znanych przebojów, konkursów, a nawet baniek mydlanych. Nasi milusińscy bawili się doskonale, o czym świadczyły ich roześmiane, pełne wypieków buźki. Na koniec imprezy dzieci otrzymały drobny upominek.

Już nie możemy się doczekać kolejnego balu. Ten na pewno zapadnie na długo w naszej pamięci. 

 

Agnieszka Gadzała

Wspierają nas:

 

 

 

 

Kalendarz Wydarzeń

Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Urząd Gminy Pomiechówek jako Administratora danych, w celu zrealizowania sprawy, w której się z nami kontaktujesz. Twoje dane będziemy przechowywać do czasu zrealizowania sprawy, w której się z nami kontaktujesz i wygaśnięcia ewentualnych roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne, jednak jeżeli tego nie zrobisz nie będziemy mogli się z Tobą skontaktować, a tym samym – załatwić sprawy, w której się z nami kontaktujesz. Dane kontaktowe do inspektora danych osobowych: iod.pomiechowek@rodowsamorzadach.pl