Aktualności

Place zabaw ponownie otwarte

17-06-2020

W związku z ogłoszonym kolejnym etapem znoszenia ograniczeń związanych z COVID-19, od 30 maja można ponownie korzystać z placów zabaw i siłowni na świeżym powietrzu. Z radością otwieramy te miejsca dla dzieci, rodziców i opiekunów oraz wszystkich miłośników aktywnego trybu życia, jednakże wobec panującego stanu epidemii zwracamy się z prośbą o korzystanie z placów zabaw z zachowaniem odpowiedniego reżimu sanitarnego.

W związku z tym, że nie da się skontrolować liczby osób przebywających na placach zabaw i z uwagi na ich specyfikę nie jest możliwa dezynfekcja urządzeń po każdym użyciu, apelujemy o odpowiedzialne zachowanie, by zabawa była bezpieczna dla wszystkich.

Sugerujemy, żeby w przypadku, gdy na terenie placu przebywa już duża liczba osób, wybierać inną lokalizację na wypoczynek i zabawę. Zalecamy także dezynfekcję rąk dzieci i dorosłych przy wejściu i wyjściu z placu zabaw. Dodatkowo, w trosce o wszystkich mieszkańców gminy przypominamy o obowiązku zasłaniania twarzy w sytuacji kiedy nie ma możliwości zachowania 2 metrowego dystansu pomiędzy użytkownikami (przepis ten nie dotyczy dzieci poniżej 4 roku życia).

 

 

Wspierają nas:

 

 

 

 

Kalendarz Wydarzeń

Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Urząd Gminy Pomiechówek jako Administratora danych, w celu zrealizowania sprawy, w której się z nami kontaktujesz. Twoje dane będziemy przechowywać do czasu zrealizowania sprawy, w której się z nami kontaktujesz i wygaśnięcia ewentualnych roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne, jednak jeżeli tego nie zrobisz nie będziemy mogli się z Tobą skontaktować, a tym samym – załatwić sprawy, w której się z nami kontaktujesz. Dane kontaktowe do inspektora danych osobowych: Justyna Wyrzykowska iod@pomiechowek.pl