Aktualności

Plac w Pomiechowie – całkiem nowa przestrzeń

12-07-2021

Na gminnym placu przed kościołem w Pomiechowie od kilku tygodni, w niełatwych upalnych temperaturach, pracują pracownicy firmy „Planeta”, realizując zapisy podpisanej umowy na wykonanie zagospodarowania terenu u styku ulicy Kościelnej i Mazowieckiej. Remont nawierzchni drogi i placu z kostki granitowej wraz z odwodnieniem, remont chodnika, przebudowa oświetlenia oraz ustawienie ławek parkowych to główne założenia inwestycji. Jej koszt wyniesie 662 040,19 zł, termin wykonania – listopad 2021. Już za kilka miesięcy przestrzeń przed świątynią w Pomiechowie, zyska całkiem nowy wymiar. Nie będzie już jedynie parkingiem. Zamysł architektoniczny, mała infrastruktura, wysokie nasycenie zielenią. To będzie przestrzeń nietuzinkowa i wysublimowana. 

Inwestycja została przez nas wpisana do projektu rewitalizacji, dzięki unijnemu wsparciu zrealizujemy ją z blisko 90 proc. dofinansowaniem.

 

 

Prace na placu...
Plac przed...
Plac przed...

Wspierają nas:

 

 

 

 

Kalendarz Wydarzeń

Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Urząd Gminy Pomiechówek jako Administratora danych, w celu zrealizowania sprawy, w której się z nami kontaktujesz. Twoje dane będziemy przechowywać do czasu zrealizowania sprawy, w której się z nami kontaktujesz i wygaśnięcia ewentualnych roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne, jednak jeżeli tego nie zrobisz nie będziemy mogli się z Tobą skontaktować, a tym samym – załatwić sprawy, w której się z nami kontaktujesz. Dane kontaktowe do inspektora danych osobowych: Justyna Wyrzykowska iod@pomiechowek.pl