Aktualności

Park Dolina Wkry dla mieszkańców

09-07-2021

Jeśli chcecie odwiedzić Park „Dolina Wkry” i skorzystać z jego atrakcji w czasie, kiedy nie ma tam licznych gości – serdecznie zapraszamy, by wybrać się do parku w dniach 20 i 27 lipca oraz 3 sierpnia w godzinach 11-18.

W te dni otwieramy atrakcje z myślą o naszych mieszkańcach. Nie lubicie tłumów na ścieżkach? Nie chcecie stać w długich kolejkach? Zapraszamy! Tego dnia atrakcje parku są dla Was!

Zupełnie bezpłatnie będzie można spacerować w koronach drzew, a także podziwiać pomiechowskie krajobrazy z 15 metrowej wieży widokowej. Dla najmłodszych będzie czekał także nasz piaszczysty plac zabaw „Wiking”, który w ostatnim czasie został doposażony w nowe zabawki. Zapraszamy więc wszystkich mieszkańców do skorzystania z wyznaczonych terminów. Do zobaczenia na parkowych ścieżkach!

 

Spacer w koronach...
Wiata edukacyjna

Wspierają nas:

 

 

 

 

Kalendarz Wydarzeń

Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Urząd Gminy Pomiechówek jako Administratora danych, w celu zrealizowania sprawy, w której się z nami kontaktujesz. Twoje dane będziemy przechowywać do czasu zrealizowania sprawy, w której się z nami kontaktujesz i wygaśnięcia ewentualnych roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne, jednak jeżeli tego nie zrobisz nie będziemy mogli się z Tobą skontaktować, a tym samym – załatwić sprawy, w której się z nami kontaktujesz. Dane kontaktowe do inspektora danych osobowych: Justyna Wyrzykowska iod@pomiechowek.pl