Aktualności

Na gminnych drogach

09-08-2018

W ostatnich dniach zakończyły się prace związane z wykonaniem nawierzchni asfaltowej na ul. Przytorowej i Szkolnej. Pozostały jeszcze do wykonania pobocza z kruszywa łamanego, które zrealizowane zostaną w sprzyjających dla tego typu prac warunkach atmosferycznych tj. w niższych temperaturach (!), a które dodatkowo podniosą walory funkcjonalne, użytkowe i estetyczne drogi.  

Wykonawcą inwestycji jest Pomiechowskie Przedsiębiorstwo Wielobranżowe " Wkra" Sp. zo.o.

 

Przypominamy, że w ramach tegorocznej przebudowy dróg gminnych zakończyliśmy już przebudowę takich dróg jak Wojska Polskiego, Akacjowa, Środkowa, dwóch ulic wewnętrznych od ul. Serockiej, Wierzbowej oraz dróg w Szczypiornie i Błędowie przy ul. Brzozowej.

 

Przebudowa ul....
ul. Szkolna w...
ul. Szkolna w...
ul. Szkolna
ul. Szkolna
ul. Szkolna
ul. Przytorowa
ul. Przytorowa

Wspierają nas:

 

 

 

 

Kalendarz Wydarzeń

Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Urząd Gminy Pomiechówek jako Administratora danych, w celu zrealizowania sprawy, w której się z nami kontaktujesz. Twoje dane będziemy przechowywać do czasu zrealizowania sprawy, w której się z nami kontaktujesz i wygaśnięcia ewentualnych roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne, jednak jeżeli tego nie zrobisz nie będziemy mogli się z Tobą skontaktować, a tym samym – załatwić sprawy, w której się z nami kontaktujesz. Dane kontaktowe do inspektora danych osobowych: iod.pomiechowek@rodowsamorzadach.pl