Aktualności

ArtBazar za nami

02-12-2019

Za nami kolejna edycja świątecznego ArtBazaru. Kolorowe stoiska pełne ręcznie wykonanych ozdób choinkowych, stroików, biżuterii, odzieży, żywności witały przybywających już od wejścia. Jak co roku oficjalnie ArtBazar otworzyli wójt gminy Pomiechówek Dariusz Bielecki oraz dyrektor ośrodka kultury PomPa Agnieszka Brzezińska-Brańska. Na wydarzeniu nie zabrakło oczywiście Mikołaja, który rozdawał dzieciom drobne upominki i zapraszał do wspólnego zdjęcia. W czasie imprezy odbyło się również rozstrzygnięcie konkursu FOTOgraficznego „Pomiechówek w obiektywie 2019”.

O godzinie 16:00 na pobliskim skwerze Składkowskich zabłysła bożonarodzeniowa choinka, która od teraz będzie przypominać wszystkim mieszkańcom o zbliżających się świętach.

O świateczny nastój uroczystości zadbali pomiechowscy trębacze oraz uczennica Szkoły Podstawowej w Pomiechówku Zosia Rzepkowska grająca kolędę na skrzypcach.

 

 

 

Wspierają nas:

 

 

 

 

Kalendarz Wydarzeń

Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Urząd Gminy Pomiechówek jako Administratora danych, w celu zrealizowania sprawy, w której się z nami kontaktujesz. Twoje dane będziemy przechowywać do czasu zrealizowania sprawy, w której się z nami kontaktujesz i wygaśnięcia ewentualnych roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne, jednak jeżeli tego nie zrobisz nie będziemy mogli się z Tobą skontaktować, a tym samym – załatwić sprawy, w której się z nami kontaktujesz. Dane kontaktowe do inspektora danych osobowych: Justyna Wyrzykowska iod@pomiechowek.pl