Aktualności

Anna Kutkowska - nowym dyrektorem

20-03-2021

Ośrodek Kultury Pompa ma nową dyrektor. Anna Kutkowska przystąpiła do konkursu na dyrektora placówki i go wygrała. Serdecznie gratulujemy i życzymy morza pomysłów na rozwój Pompy.  Jednocześnie dziękujemy pani Marzenie Bryjak za zarządzanie ośrodkiem do czasu wyłonienia nowego dyrektora. 

Anna Kutkowska - absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego (Podyplomowe Studia Menedżerskie na Wydziale Zarządzania), Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej im. L. Solskiego w Krakowie - filia we Wrocławiu, Mazowieckiej Akademii Tańca i Teatru, International College of Journalistics w Katowicach oraz Studia Aktorskiego L’art w Krakowie.

Ukończyła również liczne kursy związane z wyrażaniem siebie w ruchu (klasyka, pantomima, taniec butoh, contact improvisation, etc.).

Jest instruktorem tańca ludowego i trenerem BODYART z międzynarodową licencją, pracuje z dziećmi metodą Ruchu Rozwijającego Weroniki Sherborne,a także stosuje w swojej pracy techniki dramowe.

Od 2005 roku organizuje warsztaty twórcze na terenie całej Polski, a od paru lat, zarządzając Stowarzyszeniem SAMA KULTURA (wcześniej Stowarzyszenie Kulturalny Serock), prowadzi również pod jego skrzydłami młodzieżowy Teatr Remiza, Teatr Seniorów Starszaki i Teatr Obrzędowy.

Jako aktorka zdobyła wiele nagród, m.in. za monodram „Podróż do zielonych cieni” Finna Methlinga, który sama wyreżyserowała i zjeździła z nim kawałek świata.

Przez 12 lat współpracowała z Centrum Edukacji Filmowej, gdzie w ogólnopolskim programie edukacji medialnej odsłaniała przed młodymi ludźmi sekrety X muzy.

Z ogromną radością pracuje jako lektor, nagrywa książki w wersji audio i prowadzi szkolenia dotyczące sztuki mówienia – kultura żywego słowa zajmuje w jej życiu bardzo ważne miejsce, czego wyrazem jest Grand Prixim. Mieczysława Kotlarczyka zdobyte na Międzynarodowym Festiwalu Sztuki Słowa w Poznaniu.

 

 

 

 

Wspierają nas:

 

 

 

 

Kalendarz Wydarzeń

Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Urząd Gminy Pomiechówek jako Administratora danych, w celu zrealizowania sprawy, w której się z nami kontaktujesz. Twoje dane będziemy przechowywać do czasu zrealizowania sprawy, w której się z nami kontaktujesz i wygaśnięcia ewentualnych roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne, jednak jeżeli tego nie zrobisz nie będziemy mogli się z Tobą skontaktować, a tym samym – załatwić sprawy, w której się z nami kontaktujesz. Dane kontaktowe do inspektora danych osobowych: Justyna Wyrzykowska iod@pomiechowek.pl