Aktualności

Otwarcie biblioteki od 6 maja

23.04.2020
W trosce o wspólne bezpieczeństwo biblioteka wprowadza kilka zmian obowiązujących w czasie epidemii COVID-19.
Czytaj więcej

Pytanie na śniadanie w „Dolinie Wkry”

22.04.2020
W dniu dzisiejszym ekipa TVP 2 na żywo relacjonowała prognozę pogody prosto z Pomiechówka.
Czytaj więcej

Majowe świętowanie trochę inaczej

09.04.2020
Ograniczenia wynikające z sytuacji epidemiologicznej nie pozwalają na pełnowymiarową organizację oficjalnej uroczystości. Zapraszamy do uczestniczenia we mszy świętej transmitowanej on-line.
Czytaj więcej

Harcerze szyją dla seniorów!

09.04.2020
Z inicjatywy Komendanta Hufca ZHP Nowy Dwór Mazowiecki na prośbę nowodworskiego szpitala, zapoczątkowana została lokalna akcja dotycząca szycia i dostarczania maseczek ochronnych do szpitala.
Czytaj więcej

Sprzęt do zdalnej edukacji już wkrótce trafi do szkół!

08.04.2020
Pod koniec kwietnia do pomiechowskich placówek oświatowych trafią 24 nowoczesne laptopy zakupione w ramach projektu "Zdalna Szkoła". Gmina otrzymała dofinansowanie w wysokości 70 000 zł.
Czytaj więcej

Dezynfekujemy gminę!

08.04.2020
Wójt Gminy Pomiechówek w trosce o zdrowie i życie mieszkańców, a także w odpowiedzi na szerzące się zagrożenie spowodowane rozpowszechnianiem się koronawirusa, podjął decyzję o przeprowadzeniu dezynfekcji chemicznej miejsc użyteczności publicznej.
Czytaj więcej
  1  2  3  4  5    

Wspierają nas:

 

 

 

 

Kalendarz Wydarzeń

Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Urząd Gminy Pomiechówek jako Administratora danych, w celu zrealizowania sprawy, w której się z nami kontaktujesz. Twoje dane będziemy przechowywać do czasu zrealizowania sprawy, w której się z nami kontaktujesz i wygaśnięcia ewentualnych roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne, jednak jeżeli tego nie zrobisz nie będziemy mogli się z Tobą skontaktować, a tym samym – załatwić sprawy, w której się z nami kontaktujesz. Dane kontaktowe do inspektora danych osobowych: Justyna Wyrzykowska iod@pomiechowek.pl