Aktualności

Spotkanie z autorskie z Sylwią Winnik

06.11.2018
Kolejne spotkanie w ramach Dyskusyjnego Klubu Książki w Pomiechówku. Tym razem gminę odwiedzi Sylwia Winnik. Zapraszamy.
Czytaj więcej

11 listopada w gminie - ciąg dalszy

26.10.2018
Konkurs wiedzy o Pomiechówku oraz Teatralka połączona z sadzeniem dębu.
Czytaj więcej

Wyjątkowy spacer

23.10.2018
W samym sercu pomiechowskich lasów
Czytaj więcej

11 listopada w gminie Pomiechówek

22.10.2018
W niedzielę 11 listopada zapraszamy do udziału w uroczystości poświęconej rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę.
Czytaj więcej

Wybory samorządowe 2018

22.10.2018
Bez zakłóceń i incydentów, za to z wysoką frekwencją – brawo gmina Pomiechówek!
Czytaj więcej
  1  2  3  4  5    

Wspierają nas:

 

 

 

 

Kalendarz Wydarzeń

Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Urząd Gminy Pomiechówek jako Administratora danych, w celu zrealizowania sprawy, w której się z nami kontaktujesz. Twoje dane będziemy przechowywać do czasu zrealizowania sprawy, w której się z nami kontaktujesz i wygaśnięcia ewentualnych roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne, jednak jeżeli tego nie zrobisz nie będziemy mogli się z Tobą skontaktować, a tym samym – załatwić sprawy, w której się z nami kontaktujesz. Dane kontaktowe do inspektora danych osobowych: iod.pomiechowek@rodowsamorzadach.pl