Aktualności / Gmina Pomiechówek

Aktualności

Gabaryty już w kwietniu!

07.03.2019
Przed nami kwietniowa zbiórka odpadów wielkogabarytowych. Przedstawiamy harmonogram zbiórki i przypominamy jej główne zasady.
Czytaj więcej

Brydż od podstaw

01.03.2019
Biblioteka publiczna i Klub "Wist" zapraszają od 19 marca.
Czytaj więcej

Wybory sołtysów i rad sołeckich

25.02.2019
W dniach 4 - 6 marca odbędą się wybory sołtysów i rad sołeckich. Zapraszamy wszystkich mieszkańców do aktywnego udziału w wyborach.
Czytaj więcej

Kino w Pomiechówku zaprasza

24.02.2019
Jeszcze do 10 marca w naszym kinie Kogel Mogel 3 i okazja, by zobaczyć kilka ujęć filmowych kręconych w naszej gminie.
Czytaj więcej

Rekordowe inwestycje w Kosewku

15.01.2019
Trwają prace przygotowawcze dwóch priorytetowych zadań inwestycyjnych w miejscowości Kosewko.
Czytaj więcej

Dla dzieci i ich rodziców

14.01.2019
Ośrodek Kultury PomPA zachęca do udziału w projekcie "Wiosenne przebudzenie w dolinie Wkry". W sposób szczególny zapraszamy dzieci z zaburzeniami małej motoryki.
Czytaj więcej
  1  2  3  4  5    

Wspierają nas:

 

 

 

 

Kalendarz Wydarzeń

Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Urząd Gminy Pomiechówek jako Administratora danych, w celu zrealizowania sprawy, w której się z nami kontaktujesz. Twoje dane będziemy przechowywać do czasu zrealizowania sprawy, w której się z nami kontaktujesz i wygaśnięcia ewentualnych roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne, jednak jeżeli tego nie zrobisz nie będziemy mogli się z Tobą skontaktować, a tym samym – załatwić sprawy, w której się z nami kontaktujesz. Dane kontaktowe do inspektora danych osobowych: Justyna Wyrzykowska iod.pomiechowek@rodowsamorzadach.pl