Aktualności

Bieg Warsa i Sawy ODWOŁANY!

29.09.2020
W związku wprowadzeniem przez rząd nowych obostrzeń Bieg Warsa i Sawy zostaje odwołany. Opłaty dokonane za bieg zostaną państwu zwrócone.
Czytaj więcej

Tworzymy dobry klimat

28.09.2020
Nowoczesna klimatyzacja w budynku przedszkola
Czytaj więcej

Dzwoni rachmistrz? Spisz gospodarstwo rolne!

28.09.2020
16 września pracę rozpoczęli rachmistrze telefoniczni Powszechnego Spisu Rolnego 2020. Przez 6 dni w tygodniu dzwonią do użytkowników gospodarstw rolnych z propozycją spisania gospodarstwa rolnego.
Czytaj więcej

#sadziMY

25.09.2020
Inicjatywa zorganizowana została jako wsparcie ogólnopolskiej akcji sadzenia drzew
Czytaj więcej

Kameralne podwórko na Kilińskiego

23.09.2020
Piękna aura minionej niedzieli 20 września doskonale dopasowała się do naszych zamierzeń artystycznych.
Czytaj więcej

Rolniku! Twoje dane są bezpieczne

23.09.2020
Powszechny Spis Rolny 2020 jest realizowany z zachowaniem wysokich standardów bezpieczeństwa i w oparciu o nowoczesne techniki teleinformatyczne.
Czytaj więcej
  1  2  3  4  5  6  7  8    

Wspierają nas:

 

 

 

 

Kalendarz Wydarzeń

Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Urząd Gminy Pomiechówek jako Administratora danych, w celu zrealizowania sprawy, w której się z nami kontaktujesz. Twoje dane będziemy przechowywać do czasu zrealizowania sprawy, w której się z nami kontaktujesz i wygaśnięcia ewentualnych roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne, jednak jeżeli tego nie zrobisz nie będziemy mogli się z Tobą skontaktować, a tym samym – załatwić sprawy, w której się z nami kontaktujesz. Dane kontaktowe do inspektora danych osobowych: Justyna Wyrzykowska iod@pomiechowek.pl