Aktualności

Nowe godziny otwarcia biblioteki

14.07.2020
Informujemy o wydłużonych godzinach pracy biblioteki.
Czytaj więcej

Place zabaw ponownie otwarte

17.06.2020
Od 30 maja można ponownie korzystać z placów zabaw i siłowni na świeżym powietrzu.
Czytaj więcej

Nabór kandydatów na rachmistrzów do powszechnego spisu rolnego

15.06.2020
Procedura naboru kandydatów na rachmistrzów do powszechnego spisu rolnego w 2020 r.
Czytaj więcej

COVID-19 a praca urzędu

15.06.2020
Zagrożenia związane z rozprzestrzenianiem się koronawirusa stawiają przed nami wszystkimi nowe wyzwania. Poniżej przedstawiamy informacje dotyczące pracy urzędu oraz zasady bezpieczeństwa i higieny pracy w obliczu wirusa.
Czytaj więcej

Lato Leśnych Dzieci

10.06.2020
Zapraszamy dzieci w wieku 6-12 lat do przeżycia niezapomnianych przygód w Parku Dolina Wkry. Zachęcamy do zapisów. Liczba miejsc ograniczona.
Czytaj więcej

Pomoc dla rolników po wiosennych przymrozkach

05.05.2020
Poszkodowani rolnicy do 18 maja 2020 r. mogą składać wnioski o szacowanie szkód.
Czytaj więcej
  1  2  3  4  5    

Wspierają nas:

 

 

 

 

Kalendarz Wydarzeń

Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Urząd Gminy Pomiechówek jako Administratora danych, w celu zrealizowania sprawy, w której się z nami kontaktujesz. Twoje dane będziemy przechowywać do czasu zrealizowania sprawy, w której się z nami kontaktujesz i wygaśnięcia ewentualnych roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne, jednak jeżeli tego nie zrobisz nie będziemy mogli się z Tobą skontaktować, a tym samym – załatwić sprawy, w której się z nami kontaktujesz. Dane kontaktowe do inspektora danych osobowych: Justyna Wyrzykowska iod@pomiechowek.pl