Aktualności

1 września 1939 r. – PAMIĘTAMY!

01-09-2020

81. rocznica wybuchu II wojny światowej

1 września 1939 r. wojska hitlerowskich Niemiec rozpoczęły działania wojenne przeciw Polsce na lądzie, morzu i w powietrzu, co zapoczątkowało II wojnę światową. To właśnie 1 września przywołujemy pamięć o Bohaterach kampanii z 1939 r. oraz poległych żołnierzach na wszystkich frontach.

W dniu dzisiejszym przedstawiciele samorządu gminy Pomiechówek oddali hołd i cześć pomordowanym składając wieniec oraz zapalając symboliczny znicz na grobach poległych żołnierzy.

Rocznica II wojny światowej jest wspomnieniem najbardziej niszczycielskiej i krwawej wojny w dziejach ludzkości.

81. rocznica...
81. rocznica...
81. rocznica...

Wspierają nas:

 

 

 

 

Kalendarz Wydarzeń

Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Urząd Gminy Pomiechówek jako Administratora danych, w celu zrealizowania sprawy, w której się z nami kontaktujesz. Twoje dane będziemy przechowywać do czasu zrealizowania sprawy, w której się z nami kontaktujesz i wygaśnięcia ewentualnych roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne, jednak jeżeli tego nie zrobisz nie będziemy mogli się z Tobą skontaktować, a tym samym – załatwić sprawy, w której się z nami kontaktujesz. Dane kontaktowe do inspektora danych osobowych: Justyna Wyrzykowska iod@pomiechowek.pl