Aktualności

Rolniku! Twoje dane są bezpieczne

23.09.2020
Powszechny Spis Rolny 2020 jest realizowany z zachowaniem wysokich standardów bezpieczeństwa i w oparciu o nowoczesne techniki teleinformatyczne.
Czytaj więcej

Ozonujemy autobusy szkolne

16.09.2020
Po pierwsze - BEZPIECZEŃSTWO! W tym roku ze szczególną starannością przygotowaliśmy się do przewozu dzieci, z zachowaniem wszelkich standardów bezpieczeństwa.
Czytaj więcej

Halo! Jestem rolnikiem i chciałbym się spisać

15.09.2020
Spis przez telefon to rozwiązanie stworzone z myślą o rolnikach, którzy nie posiadają komputera i dostępu do Internetu.
Czytaj więcej

Włączamy się do akcji. Sprzątamy!

09.09.2020
27. Akcja Sprzątanie świata. Tym razem pod hasłem "Plastik? Rezygnuję. Redukuję. Segreguję". Spotykajmy się w sobotę 19 września o godz. 10:00 przy parku linowym. Będzie to wspólna lekcja poszanowania środowiska. Do zobaczenia!
Czytaj więcej

Historia dwóch kamieni

07.09.2020
Za nami kościelne obchody 100. rocznicy Bitwy Warszawskiej
Czytaj więcej

Gminny Punkt Spisowy

01.09.2020
Rolniku, jeśli nie posiadasz komputera z dostępem do Internetu, tu możesz się spisać!
Czytaj więcej
1  2  3  4  5  6  7    

Wspierają nas:

 

 

 

 

Kalendarz Wydarzeń

Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Urząd Gminy Pomiechówek jako Administratora danych, w celu zrealizowania sprawy, w której się z nami kontaktujesz. Twoje dane będziemy przechowywać do czasu zrealizowania sprawy, w której się z nami kontaktujesz i wygaśnięcia ewentualnych roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne, jednak jeżeli tego nie zrobisz nie będziemy mogli się z Tobą skontaktować, a tym samym – załatwić sprawy, w której się z nami kontaktujesz. Dane kontaktowe do inspektora danych osobowych: Justyna Wyrzykowska iod@pomiechowek.pl