Aktualności

WSPIERAJ LOKALNIE

09.01.2020
Zachęcamy do skorzystania ze specjalnie dedykowanego programu do rozliczenia PIT i przekazania 1%.
Czytaj więcej

Urząd Gminy Pomiechówek zamknięty !

25.03.2020
W związku z rozprzestrzenianiem się koronawirusa Urząd Gminy Pomiechówek oraz jednostki podległe nie będą przyjmowały klientów od 16 marca 2020 roku do odwołania!
Czytaj więcej

Szkoły zamknięte do Wielkanocy!

25.03.2020
W związku z wprowadzeniem stanu epidemii na mocy Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 20 marca 2020 r. do dnia 10 kwietnia br. zawieszone zostaje funkcjonowanie wszystkich placówek oświatowych i szkół wyższych.
Czytaj więcej

Koronawirus - nowe zasady bezpieczeństwa!

24.03.2020
Mając na celu zdrowie i bezpieczeństwo obywateli Ministerstwo Zdrowia wprowadziło nowe zasady bezpieczeństwa, w tym ograniczenie w przemieszczaniu się.
Czytaj więcej

KONKURS na Najpiękniejszą Palmę Wielkanocną

23.03.2020
Ośrodek Kultury PomPA zaprasza do udziału w VIII KONKURSIE na Najpiękniejszą Palmę Wielkanocną
Czytaj więcej

"Bieg na chacie" dla Nowodworskiego Centrum Medycznego

21.03.2020
"Fundacja Nasz Szpital" w celu zbiórki środków pieniężnych dla Nowodworskiego Centrum Medycznego organizuje #Biegnachacie.
Czytaj więcej
1  2    

Wspierają nas:

 

 

 

 

Kalendarz Wydarzeń

Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Urząd Gminy Pomiechówek jako Administratora danych, w celu zrealizowania sprawy, w której się z nami kontaktujesz. Twoje dane będziemy przechowywać do czasu zrealizowania sprawy, w której się z nami kontaktujesz i wygaśnięcia ewentualnych roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne, jednak jeżeli tego nie zrobisz nie będziemy mogli się z Tobą skontaktować, a tym samym – załatwić sprawy, w której się z nami kontaktujesz. Dane kontaktowe do inspektora danych osobowych: Justyna Wyrzykowska iod@pomiechowek.pl