Aktualności / Gmina Pomiechówek

Aktualności

Pobiegli po zdrowie i dobrą zabawę

15.10.2019
Za nami kolejna edycja Ogólnopolskiego Biegu „Warsa i Sawy”, zorganizowanego przez Pomiechowskie Przedsiębiorstwo Wielobranżowe „Wkra” przy współpracy i patronacie honorowym Wójta Gminy Pomiechówek Dariusza Bieleckiego.
Czytaj więcej

Pomiechówek liderem inwestycji

04.10.2019
Pomiechówek wszedł do grona liderów w rankingu „Liderzy samorządowych inwestycji”.
Czytaj więcej

Działalność turystyczna Wójta doceniona

28.09.2019
XIII Sejmik Turystyczny Województwa Mazowieckiego tym razem odbył się w podwarszawskim Izabelinie.
Czytaj więcej

Głosuj na bibliotekę w Pomiechówku

27.09.2019
Zapraszamy do głosowania na bibliotekę w Pomiechówku w konkursie organizowanym przez producenta marki kinder.
Czytaj więcej

Zapraszamy na bezpłatne konsultacje fizjoterapeutyczne

26.09.2019
Starostwo Powiatowe w Nowym Dworze Mazowieckim wspólnie z Gabinetem rehabilitacji DANMED w Nowym Dworze Mazowieckim zapraszają mieszkanki powiatu nowodworskiego na bezpłatne konsultacje fizjoterapeutyczne dla kobiet.
Czytaj więcej

Szkoła w Orzechowie zwycięzcą konkursu OSEWyzwanie.

26.09.2019
Szkoła w Starym Orzechowie została laureatem konkursu, organizowanego przez Ministerstwo Cyfryzacji oraz Państwowy Instytut Badawczy NASK.
Czytaj więcej
1  2  3  4  5  6  7    

Wspierają nas:

 

 

 

 

Kalendarz Wydarzeń

Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Urząd Gminy Pomiechówek jako Administratora danych, w celu zrealizowania sprawy, w której się z nami kontaktujesz. Twoje dane będziemy przechowywać do czasu zrealizowania sprawy, w której się z nami kontaktujesz i wygaśnięcia ewentualnych roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne, jednak jeżeli tego nie zrobisz nie będziemy mogli się z Tobą skontaktować, a tym samym – załatwić sprawy, w której się z nami kontaktujesz. Dane kontaktowe do inspektora danych osobowych: Justyna Wyrzykowska iod.pomiechowek@rodowsamorzadach.pl