Aktualności / Gmina Pomiechówek

Aktualności

WSPIERAJ LOKALNIE

09.01.2020
Zachęcamy do skorzystania ze specjalnie dedykowanego programu do rozliczenia PIT i przekazania 1%.
Czytaj więcej

FERIE

16.01.2020
Ośrodek Kultury Pompa wraz z Kreatywną Doliną Wkry i Parkiem Dolina Wkry zapraszają na ferie.
Czytaj więcej

Lodowisko

14.01.2020
Pomiechowskie Lodowisko już od kilku lat cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród mieszkańców naszej gminy. Dlatego z niecierpliwością czekamy na sprzyjające warunki pogodowe, aby uruchomić tę zimową atrakcję.
Czytaj więcej

Strefa korzyści

14.01.2020
Specjalna strefa ekonomiczna jest wyodrębnioną administracyjnie częścią terytorium kraju, obejmującą tereny na których działalność gospodarcza prowadzona jest na preferencyjnych warunkach.
Czytaj więcej

„Stare drzewo – nowe życie”

12.01.2020
Zapraszamy na warsztaty rzeźbiarskie oraz wystawę Jana Bieńkowskiego.
Czytaj więcej

32 spotkanie DKK

10.01.2020
Zapraszamy na spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki.
Czytaj więcej
1  2  3    

Wspierają nas:

 

 

 

 

Kalendarz Wydarzeń

Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Urząd Gminy Pomiechówek jako Administratora danych, w celu zrealizowania sprawy, w której się z nami kontaktujesz. Twoje dane będziemy przechowywać do czasu zrealizowania sprawy, w której się z nami kontaktujesz i wygaśnięcia ewentualnych roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne, jednak jeżeli tego nie zrobisz nie będziemy mogli się z Tobą skontaktować, a tym samym – załatwić sprawy, w której się z nami kontaktujesz. Dane kontaktowe do inspektora danych osobowych: Justyna Wyrzykowska iod.pomiechowek@rodowsamorzadach.pl