Aktualności / Gmina Pomiechówek

Aktualności

Rusza budowa dworca PKP

16.04.2019
Wykonawca za chwilę na placu budowy
Czytaj więcej

Wielkanocny ArtBAZAR

15.04.2019
Zapraszamy do fotogalerii
Czytaj więcej

Z TVP

15.04.2019
O pomiechowskich lasach
Czytaj więcej

Dzień otwarty - zapraszamy

25.03.2019
Serdecznie zapraszamy na dzień otwarty w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Pomiechówku. Poznaj ofertę edukacyjną placówki, skorzystaj z przygotowanych ścieżek kariery.
Czytaj więcej

Wymień piec!

24.03.2019
Zapraszamy zainteresowanych wymianą źródła ciepła w swoim domu, do kontaktu z Wydziałem Ochrony Środowiska i Rolnictwa urzędu gminy.
Czytaj więcej

Wspaniałych świąt!

23.03.2019
Mieszkańcom i sympatykom gminy Pomiechówek przekazujemy wielkanocne życzenia.
Czytaj więcej
1  2  3  4    

Wspierają nas:

 

 

 

 

Kalendarz Wydarzeń

Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Urząd Gminy Pomiechówek jako Administratora danych, w celu zrealizowania sprawy, w której się z nami kontaktujesz. Twoje dane będziemy przechowywać do czasu zrealizowania sprawy, w której się z nami kontaktujesz i wygaśnięcia ewentualnych roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne, jednak jeżeli tego nie zrobisz nie będziemy mogli się z Tobą skontaktować, a tym samym – załatwić sprawy, w której się z nami kontaktujesz. Dane kontaktowe do inspektora danych osobowych: Justyna Wyrzykowska iod.pomiechowek@rodowsamorzadach.pl