Aktualności / Gmina Pomiechówek

Aktualności

IX Gminne Spotkanie Wigilijne

13.12.2019
Serdecznie zapraszamy na IX Gminne Spotkanie Wigilijne mieszkańców
Czytaj więcej

Konkurs na najpiękniejszą ozdobę choinkową

02.12.2019
Zapraszamy wszystkich mieszkańców do udziału w rodzinnym konkursie na "Najpiękniejszą ozdobę choinkową"
Czytaj więcej

ArtBazar za nami

02.12.2019
Za nami kolejna edycja świątecznego ArtBazaru. Kolorowe stoiska pełne ręcznie wykonanych ozdób choinkowych, stroików, biżuterii, odzieży, żywności witały przybywających już od wejścia.
Czytaj więcej

Konkurs dla sołectw na stroik bożonarodzeniowy

01.12.2019
Zapraszamy sołectwa do udziału w konkursie na stroik bożonarodzeniowy
Czytaj więcej

Listopadowe inwestycje w Nowym Modlinie

14.11.2019
Listopad to czas realizacji zadań inwestycyjnych w Nowym Modlinie. Rondo, ciąg pieszo-rowerowy oraz droga w Stanisławowie to elementy infrastruktury, które będą modernizowane w tym miesiącu.
Czytaj więcej

Obchody Dnia Niepodległości

13.11.2019
11 listopada wspólnie obchodzono 101 Rocznicę odzyskania Niepodległości.
Czytaj więcej
1  2  3  4    

Wspierają nas:

 

 

 

 

Kalendarz Wydarzeń

Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Urząd Gminy Pomiechówek jako Administratora danych, w celu zrealizowania sprawy, w której się z nami kontaktujesz. Twoje dane będziemy przechowywać do czasu zrealizowania sprawy, w której się z nami kontaktujesz i wygaśnięcia ewentualnych roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne, jednak jeżeli tego nie zrobisz nie będziemy mogli się z Tobą skontaktować, a tym samym – załatwić sprawy, w której się z nami kontaktujesz. Dane kontaktowe do inspektora danych osobowych: Justyna Wyrzykowska iod.pomiechowek@rodowsamorzadach.pl